Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Adamczyk pojawił się na premierze z ukochaną!

Para prezentowała się zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 17 października 2019 11:57
Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Kilka miesięcy temu ta informacja rozgrzała media do czerwoności… Piotr Adamczyk stanął na ślubnym kobiercu, a wybranką jego serca jest Karolina Szymczak. Para w żaden sposób nie komentowała informacji. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których fani dostrzegli obrączki na ich palcach. Teraz aktor oficjalnie pojawił się z ukochaną na premierze filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Para wyglądała zjawiskowo!

Piotr Adamczyk z żoną na premierze filmu

Para miała wziąć ślub w tajemnicy. Uroczystość podobno odbyła się 29 czerwca. Teraz Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pojawili się na oficjalnej premierze filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Para nie pozowała na ściance. Fotoreporterom udało się ich uchwycić w kadrze kiedy zasiedli na sali kinowej. Widać, że są szczęśliwi!

Kim jest Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak to modelka i początkująca aktorka. 28-latkę mogliśmy podziwiać na dużym ekranie w filmie Diablo – Wyścig o wszystko, pojawiła się także w serialu Oko za oko.  Pięknej blondynce udało się skraść serce aktorka. I chociaż świeżo upieczonych małżonków dzieli 19 lat, to nic nie jest w stanie stanąć na drodze prawdziwej miłości.

,,Piotr i Karolina spotykają się prawie rok i bardzo się kochają. Karolina spodobała się jego mamie. Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo", donosił pod koniec ubiegłego roku Super Express. 

Piotr Adamczyk
Fot. WBF

Piotr Adamczyk
Fot. WBF

Karolina Szymczak
Fot. Karolina Szymczak/InstaStories

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.