Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Adamczyk pojawił się na premierze z ukochaną!

Para prezentowała się zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 17 października 2019 11:57
Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Kilka miesięcy temu ta informacja rozgrzała media do czerwoności… Piotr Adamczyk stanął na ślubnym kobiercu, a wybranką jego serca jest Karolina Szymczak. Para w żaden sposób nie komentowała informacji. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których fani dostrzegli obrączki na ich palcach. Teraz aktor oficjalnie pojawił się z ukochaną na premierze filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Para wyglądała zjawiskowo!

Piotr Adamczyk z żoną na premierze filmu

Para miała wziąć ślub w tajemnicy. Uroczystość podobno odbyła się 29 czerwca. Teraz Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pojawili się na oficjalnej premierze filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Para nie pozowała na ściance. Fotoreporterom udało się ich uchwycić w kadrze kiedy zasiedli na sali kinowej. Widać, że są szczęśliwi!

Kim jest Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak to modelka i początkująca aktorka. 28-latkę mogliśmy podziwiać na dużym ekranie w filmie Diablo – Wyścig o wszystko, pojawiła się także w serialu Oko za oko.  Pięknej blondynce udało się skraść serce aktorka. I chociaż świeżo upieczonych małżonków dzieli 19 lat, to nic nie jest w stanie stanąć na drodze prawdziwej miłości.

,,Piotr i Karolina spotykają się prawie rok i bardzo się kochają. Karolina spodobała się jego mamie. Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo", donosił pod koniec ubiegłego roku Super Express. 

Piotr Adamczyk
Fot. WBF

Piotr Adamczyk
Fot. WBF

Karolina Szymczak
Fot. Karolina Szymczak/InstaStories

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…