Fot. Maciej Cyran / Studio69 / Forum
niezwykłe relacje

Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli płomienny romans. Restauratorka wróciła do tematu po latach milczenia

"Ja mu zawsze wybaczałam..."

Marcjanna Maryszewska 12 października 2023 15:50
Fot. Maciej Cyran / Studio69 / Forum

O związku popularnej restauratorki i młodego aktora huczała kiedyś cała Polska. Temat powrócił po publikacji autobiografii Magdy Gessler, na łamach której opisała namiętne uniesienia z Piotrem Adamczykiem. W najnowszym wywiadzie zdecydowała się jednak nie wracać do przeszłości — tym razem opowiedziała o obecnych relacjach z artystą.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk: łączył ich płomienny romans. Związek zakończył się w filmowym stylu

Choć sytuacja miała miejsce wiele lat temu, wątek co jakiś czas powraca do mediów. Magda Gessler nie ma oporów przed dzieleniem się pikantnymi wspomnieniami. Piotr Adamczyk nie podziela jednak jej entuzjazmu, i sferę prywatną woli pozostawić tylko dla siebie. Artysta ma na głowie wiele projektów, i nie w głowie mu rozgrzebywanie wydarzeń z przeszłości. Tymczasem celebrytka dość dokładnie opisała swoją relację z aktorem na łamach autobiografii pt. "Magda". Ich namiętny romans opisywała jako filmowy, intensywny i przepełniony emocjami. Oboje znajdowali się w momencie życia, kiedy desperacko potrzebowali miłości. To, czego szukali, odnaleźli u swojego boku.

Piotr Adamczyk, Viva! 20/2019

Piotr Adamczyk, Viva! 20/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Bardzo dbali o prywatność, lecz nie mogli ukryć iskier przed czujnym okiem ludzi. Romans wywołał nie lada sensację. Magda Gessler w książce ujawniła wszystkie pikantne sekrety. "Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do „Fukiera”, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia. [...] Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć" — czytamy w książce restauratorki.

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Ozdoba był szaleńczo zakochany w Edycie Herbuś. Związek z piękną tancerką przerwało pasmo zdrad

Choć dogadywali się świetnie, sielanka zakończyła się po zaledwie trzech miesiącach! W życiu gwiazdy telewizji niespodziewanie pojawił się jeszcze jeden mężczyzna, którego na potrzeby opowieści nazywa Kelnerem. "Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece „Organza”, a moje koguciki — przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca — postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób — pojedynkiem na pięści" — wspominała.

Kelner okazał się niekwestionowanym zwycięzcą pojedynku, a zarazem zdobywcą serca atrakcyjnej mistrzyni. Wszelkie intymne relacje Magdy Gessler i Piotra tamtego dnia definitywnie dobiegły końca.

Magda Gessler, VIVA! 13/2023

Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska

Magda Gessler i Piotr Adamczyk rozstali się w burzliwej atmosferze. Jakie mają dziś relacje?

Drogi restauratorki i aktora rozeszły się w dramatycznych okolicznościach, później unikali siebie jak ognia. Nie było to jednak łatwe — ich drogi przecinały się regularnie na płaszczyźnie zawodowej. Wówczas Magda Gessler nie kryła rozczarowania zachowaniem byłego kochanka. "Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja" — mówiła w internetowym talk-show "20m2". 

Piotr Adamczyk od rozstania nie wraca do przeszłości, i przez długi czas niejasnym było, jak dziś wyglądają relacje byłych kochanków. Restauratorka ponownie okazała się stroną, która po latach przerywa milczenie. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grali zakochanych w serii "Nad rozlewiskiem". O tajemniczej relacji Anny Czartoryskiej i Krystiana Wieczorka mówiła cała Polska

Magda Gessler była ostatnio gościnią podcastu "trójkąt", współprowadzonym przez Gabi Drzewiecką i Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazdy telewizji nie ominął temat pikantnej relacji sprzed lat. Z rozmowy dowiadujemy się, że topór niezgody został już zakopany, a celebryci darzą się szacunkiem. Rozmówczyni bardzo ciepło wypowiada się o swojej miłości sprzed lat. "Ja już go ucałowałam. Nie wiem, czy on mi wybaczył, czy ja mu wybaczyłam. W każdym razie relacje są bardzo poprawne, i bardzo Piotrowi dziękuję za wytrzymałość, bo nie da się ukryć, że wejść na mój język to nie jest fajne. Może nie jest łatwe... Ja mu zawsze wybaczałam, problem, żeby on sobie wybaczył. Myślę, że wybaczył" — zapewniała w rozmowie z dziennikarkami.  

Magda Gessler, Piotr Adamczyk, 6.02.2014. Ramówka TVN

Fot. Maciej Cyran / Studio69 / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.