Księżna wygląda fenomenalnie!

Gabriela Czernecka 16 października 2018 12:07

To pierwsze wyjście księżnej Meghan od ogłoszenia światu, że wraz z Harrym spodziewają się dziecka. Para  książęca Sussex przebywa obecnie w Sydney, gdzie swoją oficjalną wizytę rozpoczęła od odwiedzenia siedziby gubernatora Australii, Petera Cosgrove'a i jego żony. Meghan już zaprezentowała się w dwóch kreacjach - jednej białej, a drugiej oliwkowej. W obydwu wygląda fenomenalnie, ale stylizacje Meghan łączy jedna rzecz - biżuteria, przy pomocy której księżna złożyła hołd Dianie! Zwróciliście na to uwagę?

Ciąża Meghan: stylizacje

Wiadomością o ciąży Meghan od wczoraj zachwyca się cały świat i ta radość z pewnością będzie trwać jeszcze przez kilka miesięcy. Para zgodnie z tradycją kontynuuje zapowiedzianą wcześniej podróż po Australii w ramach promocji Invictus Games. Księżna Sussex wraz z mężem, księciem Harrym przebywają właśnie w Sydney. Para rozpoczęła wizytę po Australii od spotkania w siedzibie gubernatora Australii.

To pierwsze pojawienie się księżnej od momentu ogłoszenia ciąży. Meghan zaprezentowała się w prostej, eleganckiej, białej sukience bez rękawów, sięgającej za kolano. Sukienka jest dziełem australijskiej projektantki Karen Gee. Model sukienki nazywa się Blessed dress, czyli „błogosławiona suknia”. Trzeba przyznać, że nazwa idealnie pasuje do okoliczności. Dodajmy, że biała sukienka Meghan tak bardzo spodobała się jej fanom, że masowo zaczęli dokonywać zakupu sukienki, w wyniku czego strona Karen Gee z kreacjami została zablokowana od nadmiaru wejść (!). 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Wygląda na to, że można otwarcie mówić o efekcie Meghan. Stylizacja księżnej delikatnie podkreśliła (jak na razie ledwo widoczne) ciążowe krągłości.  To pierwsze wyjście pary od ogłoszenia informacji o ciąży, a zakochani już otrzymali maskotkę i buciki dla dziecka. Gubernator podarował Meghan i Harry'emu pluszowego kangura o imieniu Joey. Prezent wyraźnie spodobał się młodej parze. 

Chwilę później Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości... zmieniając beżowe szpilki na znacznie bardziej komfortowe obuwie, czyli czarne baleriny. Dotychczas księżna Sussex widywana była w wysokich szpilkach, które wydłużały jej nogi i podkreślały sylwetkę. Widocznie ciąża sprawiła, że żona księcia Harry'ego na pierwszym miejscu stawia komfort.

Ciążowa stylizacja: Meghan w zielonej sukience

Zaledwie kilka godzin temu do sieci trafiły zdjęcia kolejnych ciążowych stylizacji Meghan. Tym razem księżna postawiła na oliwkową sukienkę od amerykańskiego projektanta Brandona Maxwella. Kreacja również maskowała brzuszek, a dodatkowo księżna próbowała odwrócić od niego uwagę trzymając złożone ręce na wysokości pasa.

Obydwie ciążowe kreacje Meghan przypadł do gustu fanom rodziny królewskiej, ale my przyjrzeliśmy się biżuterii, jaką tego dnia miała na sobie żona Harry'ego. W ten sposób złożyła hołd księżnej Dianie! Kolczyki w kształcie motylków i bransoletka, którą ma na ręku to biżuteria, w jakiej mieliśmy okazję widywać przed laty księżną Walii. Kolczyki w kształcie motylków księżna Diana miała na sobie podczas wizyty w Kanadzie w 1986 roku, a bransoletkę podczas wizyty w Londynie w 1990 roku. 

W takim zestawie biżuterii mamy właśnie okazję podziwiać księżną Meghan. To piękny gest z jej strony. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z pierwszego dnia pary w Australii!  

1/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Reuters POOL/Associated Press/East News
1/7

Księżna Sussex wraz z mężem, księciem Harrym przebywają właśnie w Sydney. Para rozpoczęła wizytę po Australii od spotkania w siedzibie gubernatora Australii.

2/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Daily Mirror POOL/Associated Press/East News
2/7

Widać, że księżną Sussex stresuje jeszcze całe zainteresowanie dotyczące jej błogosławionego stanu. Swoje ciążowe krągłości próbowała ukrywać od czasu do czasu za płaszczem. 

3/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, księżna Meghan
Copyright @Rex Features/East News
3/7

Kilka godzin później Meghan pokazała się w innej kreacji. Księżna postawiła na oliwkową sukienkę od amerykańskiego projektanta Brandona Maxwella.

4/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, księżna Meghan
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
4/7

Kreacja również maskowała brzuszek, a dodatkowo księżna próbowała odwrócić od niego uwagę trzymając złożone ręce na wysokości pasa.

5/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry, księżna Diana, Meghan oddaje hołd Dianie
Copyright @Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER
5/7

Kolczyki w kształcie motylków i bransoletka, którą ma na ręku to biżuteria, w jakiej mieliśmy okazję widywać przed laty księżną Walii. Kolczyki w kształcie motylków księżna Diana miała na sobie podczas wizyty w Kanadzie w 1986 roku.

6/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry, księżna Diana, Meghan oddaje hołd Dianie
Copyright @Reuters POOL/Associated Press/East News; LFI/Photoshot/REPORTER
6/7

Bransoletkę, w której właśnie pojawiła się Meghan, Diana miała podczas wizyty w Londynie w 1990 roku. 

7/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Getty Images
7/7

To piękny gest ze strony Meghan! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?