KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zachwyca stylizacją i oddaje hołd Dianie, czyli pierwsze wyjście Meghan od ogłoszenia ciąży

Księżna wygląda fenomenalnie!

Gabriela Czernecka 16 października 2018 12:07

To pierwsze wyjście księżnej Meghan od ogłoszenia światu, że wraz z Harrym spodziewają się dziecka. Para  książęca Sussex przebywa obecnie w Sydney, gdzie swoją oficjalną wizytę rozpoczęła od odwiedzenia siedziby gubernatora Australii, Petera Cosgrove'a i jego żony. Meghan już zaprezentowała się w dwóch kreacjach - jednej białej, a drugiej oliwkowej. W obydwu wygląda fenomenalnie, ale stylizacje Meghan łączy jedna rzecz - biżuteria, przy pomocy której księżna złożyła hołd Dianie! Zwróciliście na to uwagę?

Ciąża Meghan: stylizacje

Wiadomością o ciąży Meghan od wczoraj zachwyca się cały świat i ta radość z pewnością będzie trwać jeszcze przez kilka miesięcy. Para zgodnie z tradycją kontynuuje zapowiedzianą wcześniej podróż po Australii w ramach promocji Invictus Games. Księżna Sussex wraz z mężem, księciem Harrym przebywają właśnie w Sydney. Para rozpoczęła wizytę po Australii od spotkania w siedzibie gubernatora Australii.

To pierwsze pojawienie się księżnej od momentu ogłoszenia ciąży. Meghan zaprezentowała się w prostej, eleganckiej, białej sukience bez rękawów, sięgającej za kolano. Sukienka jest dziełem australijskiej projektantki Karen Gee. Model sukienki nazywa się Blessed dress, czyli „błogosławiona suknia”. Trzeba przyznać, że nazwa idealnie pasuje do okoliczności. Dodajmy, że biała sukienka Meghan tak bardzo spodobała się jej fanom, że masowo zaczęli dokonywać zakupu sukienki, w wyniku czego strona Karen Gee z kreacjami została zablokowana od nadmiaru wejść (!). 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Wygląda na to, że można otwarcie mówić o efekcie Meghan. Stylizacja księżnej delikatnie podkreśliła (jak na razie ledwo widoczne) ciążowe krągłości.  To pierwsze wyjście pary od ogłoszenia informacji o ciąży, a zakochani już otrzymali maskotkę i buciki dla dziecka. Gubernator podarował Meghan i Harry'emu pluszowego kangura o imieniu Joey. Prezent wyraźnie spodobał się młodej parze. 

Chwilę później Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości... zmieniając beżowe szpilki na znacznie bardziej komfortowe obuwie, czyli czarne baleriny. Dotychczas księżna Sussex widywana była w wysokich szpilkach, które wydłużały jej nogi i podkreślały sylwetkę. Widocznie ciąża sprawiła, że żona księcia Harry'ego na pierwszym miejscu stawia komfort.

Ciążowa stylizacja: Meghan w zielonej sukience

Zaledwie kilka godzin temu do sieci trafiły zdjęcia kolejnych ciążowych stylizacji Meghan. Tym razem księżna postawiła na oliwkową sukienkę od amerykańskiego projektanta Brandona Maxwella. Kreacja również maskowała brzuszek, a dodatkowo księżna próbowała odwrócić od niego uwagę trzymając złożone ręce na wysokości pasa.

Obydwie ciążowe kreacje Meghan przypadł do gustu fanom rodziny królewskiej, ale my przyjrzeliśmy się biżuterii, jaką tego dnia miała na sobie żona Harry'ego. W ten sposób złożyła hołd księżnej Dianie! Kolczyki w kształcie motylków i bransoletka, którą ma na ręku to biżuteria, w jakiej mieliśmy okazję widywać przed laty księżną Walii. Kolczyki w kształcie motylków księżna Diana miała na sobie podczas wizyty w Kanadzie w 1986 roku, a bransoletkę podczas wizyty w Londynie w 1990 roku. 

W takim zestawie biżuterii mamy właśnie okazję podziwiać księżną Meghan. To piękny gest z jej strony. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z pierwszego dnia pary w Australii!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.