Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
Z OSTATNIEJ CHWILI

To już oficjalne! Księżna Meghan spodziewa się dziecka! 

Informację potwierdził Pałac Kensington

Gabriela Czernecka 15 października 2018 09:45
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

To już oficjalne! Księżna Meghan jest w ciąży. Książęca para Sussex, Meghan i Harry spodziewają się dziecka! Pierwszy potomek pary przyjdzie na świat już wiosną 2019 roku! Na tę wiadomość czekali wszyscy. Informację podał właśnie Pałac Kensington! Poznajcie szczegóły! 

Księżna Meghan w ciąży. To już oficjalne! 

Plotki o ciąży księżnej Kate pojawiały się od momentu jej ślubu z księciem Williamem. Podobnie jest w przypadku Meghan, której sylwetkę bacznie obserwują brytyjskie media już od czterech miesięcy. Każde pojawienie się nowej księżnej publicznie powoduje szereg kolejnych spekulacji. O tym, czy Meghan jest w ciąży dowiemy się z pewnością dopiero, gdy pałac zdecyduje się opublikować oficjalne oświadczenie w tej sprawie. I to właśnie nastąpiło!

Para długo ukrywała przed światem tę informację. Niedawno z Harrym pojawili się na gali charytatywnej 100 Dni dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster. Księżna Meghan w niebieskiej sukience od Jasona Wu wyglądała naprawdę fenomenalnie. By uniknąć krytyki tym razem postawiła na kreację, która kończyła się za kolanem i nie miała dekoltu, a podkreślała jej smukłą sylwetkę. Choć wydawałoby się, że wyglądała perfekcyjnie, internauci zwrócili uwagę, że obcisła kreacja księżnej sugeruje, że ta... jest w ciąży! Małżonkowie jednak milczeli (Tu zobaczycie, o którą sukienkę chodzi>>).

Sądzono, że ciążę Meghan potwierdzi zmiana jej fryzury. W ten sposób uwagę od ciążowego brzuszka odwracała choćby księżna Kate. Przy każdej z trzech ciąż żona Williama zanim ujawniła, że spodziewa się dziecka, zmieniła fryzurę - czy były to podcięte włosy czy całkowicie inne uczesanie - wszyscy mówili o nowym wizerunku Kate, kompletnie nie zwracając uwagi na jej ciążowy brzuszek. Niedawno w całkowicie wyprostowanych włosach pojawiła się właśnie Meghan. Wygląda na to, że skorzystała z rady Kate i podobnie maskowała ciążowe krągłości (Tu zobaczycie zmianę fryzury>>). 

Z decyzją o dziecku Kate i William nie zwlekali zbyt długo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. Gdy na świecie pojawiło się już trzecie dziecko Kate i Williama, książę Louis, a Meghan i Harry wzięli ślub, dla Brytyjczyków oczywistym był fakt, że niebawem młodzi małżonkowie podzielą się z fanami wspaniałą wiadomością. Książęca para Sussex właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Dlaczego para tak długo czekała z obwieszczeniem tej wiadomości? Zakochani prawdopodobnie nie chcieli odwracać uwagi od ślubu księżniczki Eugenii. Teraz to już oficjalne. Wiadomość podał Pałac Kensington. Księżna Meghan i książę Harry już wiosną 2019 roku zostaną rodzicami. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.