Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
Z OSTATNIEJ CHWILI

To już oficjalne! Księżna Meghan spodziewa się dziecka! 

Informację potwierdził Pałac Kensington

Gabriela Czernecka 15 października 2018 09:45
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

To już oficjalne! Księżna Meghan jest w ciąży. Książęca para Sussex, Meghan i Harry spodziewają się dziecka! Pierwszy potomek pary przyjdzie na świat już wiosną 2019 roku! Na tę wiadomość czekali wszyscy. Informację podał właśnie Pałac Kensington! Poznajcie szczegóły! 

Księżna Meghan w ciąży. To już oficjalne! 

Plotki o ciąży księżnej Kate pojawiały się od momentu jej ślubu z księciem Williamem. Podobnie jest w przypadku Meghan, której sylwetkę bacznie obserwują brytyjskie media już od czterech miesięcy. Każde pojawienie się nowej księżnej publicznie powoduje szereg kolejnych spekulacji. O tym, czy Meghan jest w ciąży dowiemy się z pewnością dopiero, gdy pałac zdecyduje się opublikować oficjalne oświadczenie w tej sprawie. I to właśnie nastąpiło!

Para długo ukrywała przed światem tę informację. Niedawno z Harrym pojawili się na gali charytatywnej 100 Dni dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster. Księżna Meghan w niebieskiej sukience od Jasona Wu wyglądała naprawdę fenomenalnie. By uniknąć krytyki tym razem postawiła na kreację, która kończyła się za kolanem i nie miała dekoltu, a podkreślała jej smukłą sylwetkę. Choć wydawałoby się, że wyglądała perfekcyjnie, internauci zwrócili uwagę, że obcisła kreacja księżnej sugeruje, że ta... jest w ciąży! Małżonkowie jednak milczeli (Tu zobaczycie, o którą sukienkę chodzi>>).

Sądzono, że ciążę Meghan potwierdzi zmiana jej fryzury. W ten sposób uwagę od ciążowego brzuszka odwracała choćby księżna Kate. Przy każdej z trzech ciąż żona Williama zanim ujawniła, że spodziewa się dziecka, zmieniła fryzurę - czy były to podcięte włosy czy całkowicie inne uczesanie - wszyscy mówili o nowym wizerunku Kate, kompletnie nie zwracając uwagi na jej ciążowy brzuszek. Niedawno w całkowicie wyprostowanych włosach pojawiła się właśnie Meghan. Wygląda na to, że skorzystała z rady Kate i podobnie maskowała ciążowe krągłości (Tu zobaczycie zmianę fryzury>>). 

Z decyzją o dziecku Kate i William nie zwlekali zbyt długo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. Gdy na świecie pojawiło się już trzecie dziecko Kate i Williama, książę Louis, a Meghan i Harry wzięli ślub, dla Brytyjczyków oczywistym był fakt, że niebawem młodzi małżonkowie podzielą się z fanami wspaniałą wiadomością. Książęca para Sussex właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Dlaczego para tak długo czekała z obwieszczeniem tej wiadomości? Zakochani prawdopodobnie nie chcieli odwracać uwagi od ślubu księżniczki Eugenii. Teraz to już oficjalne. Wiadomość podał Pałac Kensington. Księżna Meghan i książę Harry już wiosną 2019 roku zostaną rodzicami. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.