KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan jest w ciąży?! Widząc ją w tej sukience nie można mieć wątpliwości…

O tej stylizacji mówią wszyscy!

Gabriela Czernecka 7 września 2018 12:52

O ciąży Meghan brytyjskie media trąbią od momentu, gdy stanęła na ślubym kobiercu u boku księcia Harry'ego. Właśnie z Harrym pojawili się na gali charytatywnej 100 Dni dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster. Księżna Meghan w niebieskiej sukience od Jasona Wu wyglądała naprawdę fenomenalnie. By uniknąć krytyki tym razem postawiła na kreację, która kończyła się za kolanem i nie miała dekoltu, a podkreślała jej smukłą sylwetkę. Choć wydawałoby się, że wyglądała perfekcyjnie, internauci zwrócili uwagę, że obcisła kreacja księżnej sugeruje, że ta... jest w ciąży! Czy aby na pewno? 

Niebieska sukienka Meghan od Jasona Wu

Podczas wczorajszej gali charytatywnej 100 dni dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster, księżna Meghan zachwyciła w niebieskiej sukience od Jasona Wu. Od momentu zostania żoną księcia każda stylizacja Meghan zostaje poddana bacznej obserwacji. Niedawno żonę Harry'ego skrytykowano za zbyt odważny dekolt i zbyt krótką sukienkę. Choć oficjalnie protokół nie zawiera takiej zasady, która mówiłaby o długości kreacji członków rodziny królewskiej, to jednak przyjęto, że długość tuż przed kolano jest jak najbardziej akceptowalna. 

Mimo to Meghan wciąż krytykowana jest za swoje stylizacje. Tak było niedawno, gdy wraz z mężem udała się na musical Hamilton w Victoria Palace Theatre w Londynie. Wówczas czarna sukienka Meghan została odebrana jako zbyt odważna i seksowna. Tym razem księżna zaprezentowała się w skromnej i eleganckiej niebieskiej sukience. Jej stylizacja znów trafiła na łamy mediów na całym świecie, ale akurat w innym kontekście. 

Czy Meghan jest w ciąży?

Choć o ciąży Meghan plotki co rusz powracają, to tym razem księżnej Sussex nie udało się ukryć tego, czego od kilkunastu tygodni wypatrują internauci. Patrząc na najnowsze zdjęcia Meghan nie można nie zwrócić uwagi na jej lekko zaokrąglony brzuszek. Fotoreporterzy i dziennikarze, którzy pojawili się na gali, od razu zaczęli spekulować, że księżna Sussex jest w ciąży. Czy to prawda? Jak na razie pałac Kensington nie potwierdził tej informacji.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Nie mamy jednak wątpliwości, że wiadomości o ciąży Meghan będą się coraz częściej pojawiały. Para jest już cztery miesiące po ślubie, co oznacza, że fani z niecierpliwością będą bacznie przyglądać się kolejnym stylizacjom Meghan. W niebieskiej sukience problematyczna mogła okazać się falbanka umieszczona zaraz pod biustem, ale może także maskować ciążowy brzuszek.... Jako najlepiej ubrana kobieta według magazynu People, Meghan takiej "wpadki" w postaci ujawnienia błogosławionego stanu mediom przed wydaniem oficjalnego komunikatu raczej potrafiłaby uniknąć, a może to tylko przypadek, że kreacja ułożyła się w ten sposób? Zobaczcie sami!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.