KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ten trik stosowała Kate, by ukryć ciążowy brzuszek. Teraz zrobiła to też Meghan! 

Czy księżna Sussex spodziewa się dziecka?

Gabriela Czernecka 25 września 2018 13:57

Plotki o ciąży księżnej Meghan nie cichną. Najnowsza stylizacja żony księcia Harry'ego doniesień o błogosławionym stanie również nie ucisza. Para książęca Sussex pojawiła się wczoraj w jednym z londyńskich uniwersytetów, gdzie jako honorowi ambasadorzy akcji, reprezentujący fundację The Royal Foundation, wręczyli nagrody dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości nie tylko strojem, ale i fryzurą! Ten trik stosowała też księżna Kate, gdy chciała ukryć ciążowy brzuszek. Sprawdźcie, o co chodzi! 

Stylizacja Meghan podkreśliła ciążowy brzuszek?

Plotki o ciąży księżnej Kate pojawiały się od momentu jej ślubu z księciem Williamem. Podobnie jest w przypadku Meghan, której sylwetkę bacznie obserwują brytyjskie media już od czterech miesięcy. Każde pojawienie się nowej księżnej publicznie powoduje szereg kolejnych spekulacji. O tym, czy Meghan jest w ciąży dowiemy się z pewnością dopiero, gdy pałac zdecyduje się opublikować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Mimo to media bacznie przyglądają się sylwetce Meghan, którą ta ostatnio ukrywa - jak nie za obszernym kobaltowym płaszczem to za niebieską sukienką z falbaną na biuście, która uwydatniła jej brzuszek (prawdopodobnie nieświadomie). Najnowsza stylizacja Meghan po raz kolejny wzbudziła zainteresowanie mediów. Wraz z księciem Harrym pojawili się na rozdaniu nagród Coach Core Awards w jednym z londyńskich uniwersytetów. 

Tam książęca para Sussex wręczyła nagrody dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, która pokazała szereg swoich umiejętności w serii zadań i gier zespołowych. Warto zaznaczyć, że w tych uczestniczyli także Meghan i Harry. Jak to zwykle bywa w przypadku rodziny królewskiej, stylizacje pary zostały skomentowane przez media na całym świecie.

Harry pojawił się w garniturze. Księżna miała tego dnia granatowy ozdobny kardigan Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną przepasany paskiem, czarne spodnie dzwony Altuzzarra oraz czarne szpilki Aquazzura. 

Fryzura Meghan świadczy o jej błogosławionym stanie?

Stylizacja ze względu na baskinkę z pewnością nie uciszy plotek o domniemanej ciąży Meghan. Co więcej, tego dnia Meghan postanowiła zrezygnować z fryzury, w której dotychczas mieliśmy okazję ją zobaczyć. Choć jej naturalne włosy to tak naprawdę burza afro loków, od paru ładnych lat Meghan prostuje włosy tak, że zwykle ma je uczesane w delikatne fale. Tym razem zaprezentowała się jednak w całkowicie prostych włosach, co naszym skromnym zdaniem, niekoniecznie jej pasuje... ale co ciekawe, to właśnie za pomocą zmiany fryzury Kate odciągała uwagę od ciążowego brzuszka.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>> 

Przy każdej z trzech ciąż księżna Kate zanim ujawniła, że spodziewa się dziecka, zmieniła fryzurę - czy były to podcięte włosy czy całkowicie inne uczesanie - wszyscy mówili o nowym wizerunku Kate, kompletnie nie zwracając uwagi na jej ciążowy brzuszek. Czy w ten sam sposób Meghan zamierza ukryć swój błogosławiony stan? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem, bowiem Meghan i Hary od 16 do 31 października codziennie będą uczestniczyć w różnych spotkaniach w ramach promocji igrzysk Invictus Games 2018.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.