Czy księżna Sussex spodziewa się dziecka?

Gabriela Czernecka 25 września 2018 13:57

Plotki o ciąży księżnej Meghan nie cichną. Najnowsza stylizacja żony księcia Harry'ego doniesień o błogosławionym stanie również nie ucisza. Para książęca Sussex pojawiła się wczoraj w jednym z londyńskich uniwersytetów, gdzie jako honorowi ambasadorzy akcji, reprezentujący fundację The Royal Foundation, wręczyli nagrody dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości nie tylko strojem, ale i fryzurą! Ten trik stosowała też księżna Kate, gdy chciała ukryć ciążowy brzuszek. Sprawdźcie, o co chodzi! 

Stylizacja Meghan podkreśliła ciążowy brzuszek?

Plotki o ciąży księżnej Kate pojawiały się od momentu jej ślubu z księciem Williamem. Podobnie jest w przypadku Meghan, której sylwetkę bacznie obserwują brytyjskie media już od czterech miesięcy. Każde pojawienie się nowej księżnej publicznie powoduje szereg kolejnych spekulacji. O tym, czy Meghan jest w ciąży dowiemy się z pewnością dopiero, gdy pałac zdecyduje się opublikować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Mimo to media bacznie przyglądają się sylwetce Meghan, którą ta ostatnio ukrywa - jak nie za obszernym kobaltowym płaszczem to za niebieską sukienką z falbaną na biuście, która uwydatniła jej brzuszek (prawdopodobnie nieświadomie). Najnowsza stylizacja Meghan po raz kolejny wzbudziła zainteresowanie mediów. Wraz z księciem Harrym pojawili się na rozdaniu nagród Coach Core Awards w jednym z londyńskich uniwersytetów. 

Tam książęca para Sussex wręczyła nagrody dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, która pokazała szereg swoich umiejętności w serii zadań i gier zespołowych. Warto zaznaczyć, że w tych uczestniczyli także Meghan i Harry. Jak to zwykle bywa w przypadku rodziny królewskiej, stylizacje pary zostały skomentowane przez media na całym świecie.

Harry pojawił się w garniturze. Księżna miała tego dnia granatowy ozdobny kardigan Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną przepasany paskiem, czarne spodnie dzwony Altuzzarra oraz czarne szpilki Aquazzura. 

Fryzura Meghan świadczy o jej błogosławionym stanie?

Stylizacja ze względu na baskinkę z pewnością nie uciszy plotek o domniemanej ciąży Meghan. Co więcej, tego dnia Meghan postanowiła zrezygnować z fryzury, w której dotychczas mieliśmy okazję ją zobaczyć. Choć jej naturalne włosy to tak naprawdę burza afro loków, od paru ładnych lat Meghan prostuje włosy tak, że zwykle ma je uczesane w delikatne fale. Tym razem zaprezentowała się jednak w całkowicie prostych włosach, co naszym skromnym zdaniem, niekoniecznie jej pasuje... ale co ciekawe, to właśnie za pomocą zmiany fryzury Kate odciągała uwagę od ciążowego brzuszka.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>> 

Przy każdej z trzech ciąż księżna Kate zanim ujawniła, że spodziewa się dziecka, zmieniła fryzurę - czy były to podcięte włosy czy całkowicie inne uczesanie - wszyscy mówili o nowym wizerunku Kate, kompletnie nie zwracając uwagi na jej ciążowy brzuszek. Czy w ten sam sposób Meghan zamierza ukryć swój błogosławiony stan? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem, bowiem Meghan i Hary od 16 do 31 października codziennie będą uczestniczyć w różnych spotkaniach w ramach promocji igrzysk Invictus Games 2018.  

1/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Plotki o ciąży księżnej Meghan nie cichną. Najnowsza stylizacja żony księcia Harry'ego doniesień o błogosławionym stanie również nie ucisza.

2/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Para książęca Sussex pojawiła się wczoraj w jednym z londyńskich uniwersytetów, gdzie jako honorowi ambasadorzy akcji, reprezentujący fundację The Royal Foundation, wręczyli nagrody dla najbardziej uzdolnionych uczniów.

3/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości nie tylko strojem, ale i fryzurą! Ten trik stosowała też księżna Kate, gdy chciała ukryć ciążowy brzuszek. 

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
4/5

Harry pojawił się w garniturze. Księżna miała tego dnia granatowy ozdobny kardigan Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną przepasany paskiem, czarne spodnie dzwony Altuzzarra oraz czarne szpilki Aquazzura. 

5/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Aaron Chown/Press Association/East News
5/5

Stylizacja ze względu na baskinkę z pewnością nie uciszy plotek o domniemanej ciąży Meghan. Co więcej, tego dnia Meghan postanowiła zrezygnować z fryzury, w której dotychczas mieliśmy okazję ją zobaczyć.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.