Meghan Markle w ciąży
Fot. Hannah McKay - WPA Pool/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle tuż przed porodem wystąpiła publicznie. Pokazała ogromny brzuszek

Od żony księcia Harry'ego trudno oderwać wzrok!

Konrad Szczęsny 9 maja 2021 14:03
Meghan Markle w ciąży
Fot. Hannah McKay - WPA Pool/Getty Images

Już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami! Meghan Markle w trakcie wywiadu z Oprah Winfrey zdradziła, że ich dziecko przyjdzie na świat na początku wakacji. Będzie to dziewczynka. Teraz żona księcia Harry'ego wystąpiła publicznie tuż przed porodem. Od jej mocno zaokrąglonego brzuszka trudno oderwać wzrok!

Kiedy urodzin Meghan Markle? Termin drugiego porodu

W głośnym wywiadzie, wyemitowanym na początku marca tego roku, Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć drugiego dziecka. Okazuje się, że para powita na świecie córeczkę. Mówiąc o tym, nie ukrywali swojego szczęścia. Tym bardziej, że małżeństwo wychowuje już dwuletniego synka Archiego...

Kiedy urodzi księżna Meghan? Już niebawem! W minionym tygodniu media obiegła sensacyjna informacja, że aktorka trafiła do szpitala. Spekulowano, że w związku z tym rozwiązanie może nastąpić przed terminem. Czy tak się stanie? Póki co nic na to nie wskazuje...

Według dostępnych informacji, żona księcia Harry'ego chce urodzić drugie dziecko w domowym zaciszu. Tak było również w przypadku pierwszej ciąży. Wtedy jednak lekarze doradzili Meghan Markle, by maleństwo przyszło na świat w szpitalu. Zgodziła się, ponieważ – jak podkreślali jej znajomi – najbardziej liczyło się dla niej dobro i komfort synka.

Czytaj także: Księżna Kate mści się na Meghan Markle? Tym razem chodzi o urodziny Archiego

Meghan Markle, księżna Meghan, koncert VAXLife
Fot. Twitter @Omid Scobie

Meghan Markle w trakcie koncertu VAX Life

Meghan Markle w wywiadzie przed porodem. Wszyscy patrzą na jej brzuszek

Teraz aktorka wystąpiła publicznie... wirtualnie. W ten sposób wzięła udział w koncercie VAX Life. Mimo że nie mogła pojawić się osobiście, nagrała do uczestników kilka słów. W trakcie transmisji wypowiedziała się na temat konieczności szczepień, które są jedynym sposobem, by poradzić sobie z pandemią koronawirusa.

„Ten rok został określony przez społeczności, które niestrudzenie i heroicznie zbierają się razem, by stawić czoła Covid-19. Zebraliśmy się tutaj dziś wieczorem, ponieważ droga przed nami staje się jaśniejsza, ale każdemu z nas zajmie sporo czasu, nim pójdziemy do przodu. Jako przewodnicząca kampanii Vax Live, mój mąż i ja uważamy, że niezwykle ważne jest, aby nasze zdrowie było priorytetem. A zwłaszcza zdrowie kobiet, które zostały nieproporcjonalnie dotknięte tą pandemią”, podkreśliła żona księcia Harry'ego.

Uwagę zgromadzonych oraz internautów zwrócił wygląd Meghan Markle. Wyglądała bardzo korzystnie w czerwonej stylizacji. Sukienka w motywy kwiatowe podkreśliła sporych rozmiarów brzuszek aktorki. Również rozpuszczone, falowane włosy księżnej dodały jej animuszu. 

Od żony księcia Harry'ego trudno oderwać wzrok! Wygląda naprawdę kwitnąco...  

Czytaj także: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

Meghan Markle, księżna Meghan, koncert VAXLife
Fot. Twitter @Omid Scobie

Meghan Markle, księżna Meghan, koncert VAXLife
Fot. Twitter @Omid Scobie

Meghan Markle w trakcie koncertu VAX Life

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.