Ozzy Osbourne
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Nie jestem cholernym seksoholikiem!”. Ozzy Osbourne o domniemanych zarzutach

Weronika Bruździak-Gębura 1 lutego 2017 14:39
Ozzy Osbourne
Fot. Getty Images

„Nie jestem cholernym seksoholikiem!”, zapewnia Ozzy Osbourne. Muzyk w końcu postanowił skomentować pojawiające się od dawna plotki.

Małżeństwa Ozzy’ego Osbourne’a

69-letni frontman heavymetalowego zespołu „Black Sabbath”, Ozzy Osbourne, znany jest z rockowego podejścia do życia. Gdy w 1971 roku Thelma Riley brała z nim ślub, wiedziała, jak może skończyć się związek z artystą. I miała rację - rozwiedli się dziesięć lat później. Parze urodziła się dwójka biologicznych dzieci: Jessica i Louis. Adoptowali też syna, Elliota.

Rok po rozwodzie z pierwszą żoną Ozzy Osbourne poślubił Sharon Arden, córkę managera „Black Sabbath”, Dona Ardena. Mają trójkę dzieci: 34-letnią Aimee, 33-letnią Kelly i 32-letniego Jacka. Życie dwojga ostatnich wraz z rodzicami widzowie mogli podglądać w programie „The Osbournes”, który był emitowany w latach 2002-2005 na kanale MTV.

„Nie jestem seksoholikiem”, mówi Ozzy Osbourne

W tym roku Sharon i Ozzy Osbourne będą obchodzili 35-lecie ślubu. W ich związku nigdy nie było kolorowo. Przetrwali uzależnienie gwiazdora od narkotyków i alkoholu oraz liczne zdrady muzyka. W mediach wielokrotnie powtarzano, że Ozzy Osbourne jest seksoholikiem. W rozmowie z gazetą „The Times” artysta postanowił skomentować te pogłoski:

„Jestem w cholernej kapeli rockowej, prawda? Zawsze miałem masę groupies. Po prostu zostałem przyłapany. Nasz związek miał wyboistą drogę. Założę się, że tak samo jest w innych małżeństwach. W każdym związku ludzie oddalają się, jeśli nie spędzają ze sobą dość czasu. W naszym przypadku to było głównym powodem naszych problemów. Nie jestem cholernym seksoholikiem!”, powiedział Osbourne.

O seksoholizmie męża mówiła sama Sharon, gdy po raz kolejny przyłapała męża na zdradzie, tym razem z fryzjerką, Michelle Pugh. Z tego powodu w maju 2016 roku para ogłosiła separację. Ostatecznie po raz kolejny wybaczyła niewiernemu mężowi i po czterech miesiącach do siebie wrócili. Sharon wciąż pełni obowiązki managera męża. Podobno w tym roku planują odnowić przysięgę małżeńską.

Polecamy też: Szokujące doniesienia zza oceanu. Czy fatalny stan zdrowia nie pozwoli wyruszyć Cher w pożegnalną trasę koncertową?​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?