Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News
WSPOMNIENIE

To ostatnie zdjęcie Konrada Gacy. Nic nie zapowiadało wówczas tragedii...

Wciąż trudno uwierzyć, że 42-latek zmarł tak nagle

Konrad Szczęsny 20 sierpnia 2018 09:31
Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News

W jego śmierć wciąż trudno uwierzyć najbliższym i przyjaciołom oraz tysiącom osób, których życie odmienił. Konrad Gaca odszedł nagle w czwartek 16 sierpnia. Jego ciało na kanapie w salonie odnalazła żona, zaniepokojona tym, że mąż wciąż nie położył się spać. Jak wykazała sekcja zwłok, trener i dietetyk zmarł z powodów chorobowych. A jeszcze 5 dni przed śmiercią opublikował w sieci zdjęcie z serdecznymi pozdrowieniami dla fanów...

Ostatnie zdjęcie Konrada Gacy na Instagramie

12 sierpnia Konrad Gaca zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym ułożył usta w charakterystyczny dzióbek i przekazał fanom serdeczne pozdrowienia.

„Buziak i udanej niedzieli😊 U Was też słonecznie?
#niedziela #rodzinnie #konradgaca”, pytał trener i dietetyk.

Z wpisu wynika, że ten dzień Konrad Gaca spędził w gronie najbliższych: 29-letniej żony Patrycji i 7-letniej córeczki Emilki.

Fani są zdruzgotani śmiercią Konrada Gacy

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani i osoby postronne wyrażają swój żal po odejściu Konrada Gacy.

„bo życie to przemijanie, a my jesteśmy na tym świecie tylko przez moment..”, napisała jedna z internautek. „w tym roku,dużo znanych osób odeszło...był człowiek i nie ma...jakby zgasło światło 😕”, dodała inna. „Bardzo dobry człowiek.Pomagał wszystkim.Bardzo,bardzo przykro.Niespodziewane odejście.Pozostaje smutek,pustka😢😢Miałam Zaszczyt poznać Wspaniały człowiek😢😢”, podkreśliła ze smutkiem trzecia.

Pogrzeb Konrada Gacy

Jak wynika z oświadczenia wydanego przez najbliższych Konrada Gacy, uroczystości pogrzebowe ku jego czci odbędą się 21 sierpnia w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godz. 15:00  

 

Buziak i udanej niedzieli😊 U Was też słonecznie? #niedziela #rodzinnie #konradgaca

Post udostępniony przez Konrad Gaca (@konradgaca)

 

Udanego dnia dla Was😊 #konradgaca

Post udostępniony przez Konrad Gaca (@konradgaca)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.