Konrad Gaca
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy!

Jaka była przyczyna śmierci trenera?

Konrad Szczęsny 17 sierpnia 2018 13:40
Konrad Gaca
Fot. East News

Konrada Gaca zmarł nagle w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Ciało dietetyka około godziny 4.00 w czwartek 16 sierpnia odnalazła żona Patrycja. Natychmiast wezwała pogotowie, ponieważ mąż nie dawał oznak życia. Niestety, sanitariusze, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili jej najgorsze obawy. W piątek 17 sierpnia około godziny 9.00 przeprowadzono sekcję zwłok trenera. Jakie są jej wyniki?

Wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Przyczyny śmierci trenera

Na szczegółowy raport przyjdzie nam jeszcze poczekać, wstępne ustalenia zostały już jednak ujawnione przez prokuraturę.

„Wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych”, powiedziała Fakt24.pl. Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej. 

Co to oznacza? Być może Konrad Gaca cierpiał na przewlekłą chorobę, o której istnieniu nie wiedział lub doznał ataku serca. Jak ustaliły media, trener zmarł na kanapie, na której oglądał telewizję. Prawdopodobnie zgon nastąpił we śnie.  Trener nie miał szans, by poprosić o pomoc. Mógł doznać wylewu lub zakrzepu. Zapewne było nieświadomy tego, że umiera. 

Wczoraj o możliwych przyczynach jego śmierci wypowiedział się jego wspólnik.

„Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, podkreślił wspólnik Konrada Gacy Marcin Gogłoza w rozmowie z Wirtualną Polską.

Szczegółowe wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy

Niestety póki co nie wiadomo, kiedy opublikowane zostaną szczegółowe wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie trener miał poważne problemy finansowe, jedna z jego spółek ogłosiła bankructwo. Czy to było pośrednią przyczyną śmierci dietetyka?

Konrad Gaca: życie prywatne. Żona Patrycja, córka Emilka

Konrad Gaca pozostawił pogrążoną w żałobie żonę, 29-letnią Patrycję, z którą ślub wziął w 2010 roku oraz osierocił córeczkę, siedmioletnią Emilkę, która urodziła się z poważną wadą genetyczną, przez co miała ogromne problemy ze słuchem i wzrokiem. Swojego smutku nie ukrywają również gwiazdy, którym Konrad Gaca pomógł w ciągu kilku ostatnich lat  

Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News

Konrad Gaca: żona Patrycja i córeczka Emilka
Fot. Instagram @konradgaca

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.