Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się osobistymi zdjęciami!

Tak dziennikarka spędza czas w górach

Sabina Zięba 2 stycznia 2020 21:15
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Agnieszki Woźniak-Starak. Od momentu, gdy w sierpniu zeszłego roku tragicznie zmarł Piotr Woźniak-Starak, jej codzienność wywróciła się do góry nogami. Zrezygnowała z życia publicznego i pogrążyła się w żałobie. Ostatnie zdjęcia pokazują jednak, że wraca do formy, a nawet znalazła nową pasję!

Nowa pasja Agnieszki Woźniak-Starak

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Agnieszka Woźniak-Starak przywitała nowy rok w polskich Tatrach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi bawiła się na balu zorganizowanym w stylu lat dwudziestych. Na tym samym wydarzeniu znaleźli się m. in. Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel czy Zosia Ślotała.

Teraz okazuje się, że Agnieszka nadal cieszy się górskim klimatem, a nawet odnalazła tam nową pasję. Na swoim profilu na Instagramie publikowała fotografię wśród zasp, gdzie uprawia skitouring, czyli zdobywa góry zimą przy użyciu nart.

Na bajkowej trasie towarzyszyli jej znajomi, wśród których znalazła się Paulina Krupińska. Dziennikarka opatrzyła zdjęcia podpisem: „W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, skitouring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać”.

Myślicie, że przeprowadzi się tam na stałe?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.