Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra

Gwiazda przywitała Nowy Rok w gronie przyjaciół?

REDAKCJA VIVA! 2 stycznia 2020 08:27
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Święta Bożego Narodzenia w górach. „Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem”, skierowała się do fanów. A gdzie witała Nowy Rok?

Sylwester Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kocha góry. Z nimi wiążą się wspaniałe wspomnienia. To miejsce daje jej spokój i ukojenie. Prawdopodobnie gwiazda ostatnią noc starego roku spędziła razem z przyjaciółmi właśnie w ukochanych górach. Dziennikarka przyjaźni się z rodziną Bachledów i Małgorzatą Rozenek-Majdan, która z najbliższymi przebywa w Zakopanem. Czy razem z nimi przywitała Nowy Rok?

Wydaje się, że jedno zdjęcie ma rozwiać wszelkie wątpliwości. W mediach społecznościowych pojawił się wpis Katarzyny Janowskiej. Na fotografii znajduje się obraz Zofii Stryjeńskiej, który miał wziąć udział w aukcji, która 30 grudnia odbyła się właśnie w hotelu Kasprowy Mercure.

Dziennikarka oznaczyła we wpisie Katarzynę Kolendę-Zaleską i Agnieszkę Woźniak-Starak. Możliwe, że dzień później gwiazda uczciła Nowy Rok na balu zorganizowanym w stylu lat dwudziestych. Na tym samym przyjęciu bawili się Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a także Paulina Krupińska czy Zosia Ślotała.

Spekulacji nie brakowało. W końcu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie i opublikowała na Instagramie osobisty wpis. 

,,Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy", napisała gwiazda. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.