Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra

Gwiazda przywitała Nowy Rok w gronie przyjaciół?

REDAKCJA VIVA! 2 stycznia 2020 08:27
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Święta Bożego Narodzenia w górach. „Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem”, skierowała się do fanów. A gdzie witała Nowy Rok?

Sylwester Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kocha góry. Z nimi wiążą się wspaniałe wspomnienia. To miejsce daje jej spokój i ukojenie. Prawdopodobnie gwiazda ostatnią noc starego roku spędziła razem z przyjaciółmi właśnie w ukochanych górach. Dziennikarka przyjaźni się z rodziną Bachledów i Małgorzatą Rozenek-Majdan, która z najbliższymi przebywa w Zakopanem. Czy razem z nimi przywitała Nowy Rok?

Wydaje się, że jedno zdjęcie ma rozwiać wszelkie wątpliwości. W mediach społecznościowych pojawił się wpis Katarzyny Janowskiej. Na fotografii znajduje się obraz Zofii Stryjeńskiej, który miał wziąć udział w aukcji, która 30 grudnia odbyła się właśnie w hotelu Kasprowy Mercure.

Dziennikarka oznaczyła we wpisie Katarzynę Kolendę-Zaleską i Agnieszkę Woźniak-Starak. Możliwe, że dzień później gwiazda uczciła Nowy Rok na balu zorganizowanym w stylu lat dwudziestych. Na tym samym przyjęciu bawili się Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a także Paulina Krupińska czy Zosia Ślotała.

Spekulacji nie brakowało. W końcu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie i opublikowała na Instagramie osobisty wpis. 

,,Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy", napisała gwiazda. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.