Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

„Marzyłam o tym od paru miesięcy...”, wyznaje Agnieszka Woźniak-Starak

Dziennikarka złożyła fanom świąteczne życzenia

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2019 17:25
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż zachowuje dystans, jeśli chodzi o życie publiczne. Po premierze Ukrytej gry, udzieliła wzruszającego i bardzo szczerego wywiadu Dorocie Wellman, w którym przyznała, że jeszcze nie jest gotowa do powrotu do pracy. Z okazji świąt złożyła życzenia świąteczne fanom, którzy wspierają ją od kilku miesięcy, a przy okazji zdradziła, że spełniła jedno ze swoich marzeń.

Agnieszka Woźniak-Starak Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak mogła liczyć na nieocenione wsparcie krewnych, przyjaciół i fanów, którzy wraz z nią przeżywają stratę Piotra Woźniak-Staraka. Zaangażowała się w promocję ostatniego filmu utalentowanego producenta, co skłoniło jej wielbicieli do rozmyślań, że wkrótce wróci do pracy w telewizji.

Dziennikarka przyznała w rozmowie z Dorotą Wellman, że ma kilka pomysłów na siebie, jednak nie jest jeszcze gotowa na powrót, chociaż tęskni za tym, co robiła wcześniej. Z doniesień Super Expressu wynika jednak, że od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radio i poprowadzi autorską audycję o sprawach kobiecych.

Agnieszka Woźniak-Starak nie skomentowała tych informacji i przez dłuższy czas nie udzielała się na portalach społecznościowych. Teraz złożyła fanom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. „Spokojnych Świąt kochani ❤️”, czytamy na Instagramie dziennikarki.

„Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem 🙌🏼”, dodała, ujawniając, że spełniła daną sobie obietnicę wypoczynku w górach.

Wzruszeni fani po raz kolejny okazali Agnieszce Woźniak-Starak wsparcie, publikując komentarze pełne życzliwości i wyrozumiałości. 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.