Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zachwyca w zmysłowej sesji! Podobna do Ani Przybylskiej?

„Widzę Anię. Jesteś piękna”, piszą internauci

Olga Figaszewska 26 czerwca 2021 12:05
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W takim wydaniu jeszcze nikt jej nie widział. Oliwia Bieniuk zachwyca w nowej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stawia już pierwsze kroki w show-biznesie. Czy pójdzie w ślady mamy? 18-latka marzy o aktorstwie i chciałaby spełniać się w modelingu. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. A teraz Oliwia Bieniuk wzięła udział w projekcie znanej stylistki gwiazd, Joli Czai. Zdjęcia, które wykonał nastolatce Wojtek Biały zapierają dech w piersiach.

Oliwia Bieniuk zachwyca w nowej sesji zdjęciowej

Jola Czaja-Przesmycka, znana i ceniona stylistka gwiazd, zaprosiła Oliwię Bieniuk do udziału w swoim projekcie „Daj si wyczaić”. Czarno-białe fotografie autorstwa Wojtka Białego zachwyciły internautów. Dla twórców sesji inspiracją były prace Helmuta Newtona. Nie ma w tym nic dziwnego, Oliwia wygląda zjawiskowo. Trudno oderwać od niej wzrok.

Efektami pracy 18-latka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. „Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem”, podpisała kilka kadrów. Internauci zgodnie przyznali, że początkująca modelka przypomina do złudzenia mamę, Anię Przybylską.

„Widzę Anie, zdjęcia sztos 🔥 jesteś piękna”, „Ale podobna do mamy”, „Kopia Ani🙏❤️ Cudownie wyglądasz ”, „przepiękne zdjęcia”, „Oj, zrobisz karierę. Trzymam kciuki”, pisali obserwatorzy.

SPRAWDŹ: Do mamy czy do taty? Do kogo podobna jest Oliwia Bieniuk?

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk: ,,Od dziecka uczestniczę w show-biznesie. Można się do tego przyzwyczaić"

Oliwia Bieniuk o aktorstwie i fotomodelingu

Przypomnijmy, że Oliwia Bieniuk od dawna marzy o pracy modelki. Na sowim koncie ma udział w kampaniach popularnych marek.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pasjonuje się także aktorstwem i zdobywa doświadczenie przed kamerą. Ma to we krwi. „Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę. Muszę u siebie jeszcze parę spraw podszkolić. Teraz na przykład chodzę na lekcje śpiewu. A niedawno zaczęłam uczyć się dykcji i poprawnej wymowy. To ważne dla aktorów, więc warto się podszkolić”, wspominała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w dla VIVY! w 2020 roku.

Już jako mała dziewczynka przyglądała się światu, w którym funkcjonowała jej mama. Ania Przybylska zabierała córkę na sesje zdjęciowe, a wtedy Oliwia mogła podglądać jej zawód od kulis. „W ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia”, dodawała 18-latka.

Kulisy powstawania sesji zdjęciowej można obejrzeć na kanale Joli Czai na YouTube.  

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk w sesji VIVY!, 2020 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.