Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O NICH JEST GŁOŚNO

Olaf Lubaszenko na czułym zdjęciu z ukochaną! Kim jest Hanna Wawrowska?

Rzadko pokazują się razem publicznie, ale tym razem zrobili wyjątek!

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2021 14:03
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Stroni od błysku fleszy i nie pławi się w blichtrze sławy. Olaf Lubaszenko strzeże swojej prywatności. Rzadko udziela wywiadów i ceni sobie spokój. Pozostaje jednak aktywny na Instagramie. Tam pokazuje te aspekty życia zawodowego oraz prywatnego, które chce. Teraz w mediach społecznościowych zamieścił wspólne zdjęcie ze spaceru ze swoją partnerką. Kim jest Hanna Wawrowska?

Olaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z ukochaną ze spaceru

Rozpoznawalność zyskał jako aktor i reżyser. Sławę przyniosły mu takie obrazy, jak „Sztos”, „Poranek kojota” czy „Chłopaki nie płaczą”. W ostatnich latach najwięcej mówiło się o walce Olafa Lubaszenki z potworną chorobą, jaką jest depresja, innych problemach zdrowotnych oraz spektakularnej metamorfozie – schudł aż 80 kilogramów. Udało mu się tego dokonać dzięki stosowaniu specjalnej diety, ćwiczeniom oraz dwóm operacjom. Poza nadwagą, aktor i reżyser cierpi również na cukrzycę i bezdech senny. 

Obecnie stan zdrowia 52-latka ustabilizował się i poprawił. Przez cały czas tych nierównych zmagań mógł liczyć na bezwarunkowe wsparcie swojej partnerki. Teraz Olaf Lubaszenko zamieścił w sieci wspólne zdjęcie z Hanną Wawrowską. Para wybrała się na długi wiosenny spacer po Powiślu w Warszawie. Postanowili uwiecznić ten moment na wspólnej fotografii. Reżyser zamieścił ją na swoim profilu na Instagramie, podpisując żartobliwie.

„Spacering, parking, powiśling”, czytamy.

Czytaj także: Olaf Lubaszenko przeszedł ostatnio metamorfozę i schudł 80 kg. Jak dziś wygląda?

Olaf Lubaszenko, metamorfoza, metamorfoza Olafa Lubaszenki
Fot. East News

Tak Olaf Lubaszenko wyglądał w lutym 2015 roku

Kim jest Hanna Wawrowska? Z Olafem Lubaszenką jest związana od 15 lat

Są razem od 2006 roku. Hanna Wawrowska zawodowo jest związana ze światem sportu. Piastuje prestiżowe stanowisko szefowej Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest również specjalistką ds. protokołu dyplomatycznego oraz etykiety biznesowej.

Ukochana Olafa Lubaszenki związana jest również z „Rzeczpospolitą”, do której regularnie pisuje.

Przypomnijmy, że przed poznaniem obecnej partnerki aktor i reżyser tworzył związek z Katarzyną Groniec.  Poznali się w 1990 roku w trakcie pracy nad kultowym dziś musicalem „Metro” w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. Dwa lata później wzięli ślub. Krótko po tym na świat przyszła ich córka, której nadali imię Marianna. Niestety, uczucie nie przetrwało próby czasu i doszło do rozstania... Dziś oboje układają sobie życie niezależnie od siebie.  

Czytaj także: Olaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z córką. Kim jest Marianna Linde?

Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec, Marianna Linde, Olaf Lubaszenko, 2011 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec, Marianna Linde (córka pary), Olaf Lubaszenko, 2011 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.