Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O TYM SIĘ MÓWI

Olaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z córką. Kim jest Marianna Linde?

,,Jak dwie krople", piszą fani

Olga Figaszewska 24 września 2021 13:04
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Jest oczkiem w głowie sławnych rodziców. Olaf Lubaszenko co jakiś czas zamieszcza w sieci zdjęcia z córką Marianną Linde. 28-latka poszła w ślady mamy i taty. Zachwyca na scenie nie tylko talentem aktorskim, lecz także wokalnym. Fani nie mają wątpliwości, po kim Marianna odziedziczyła urodę! Mają rację?

Córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec

Olaf Lubaszenko od jakiegoś czasu prowadzi aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych. Uchyla na nich rąbka tajemnicy, dotyczącej swojego życia prywatnego. Na Instagramie publikuje m.in. zdjęcia ze swoją córką! Marianna Linde jest ona owocem związku z Katarzyną Groniec. Para poznała się podczas pracy nad musicalem „Metro” w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. W 1992 stanęli na ślubnym kobiercu. Rok później powitali na świecie córeczkę, której nadali imię Marianna. Niestety, małżeństwo Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec nie przetrwało próby czasu...

Aktor stworzył ze swoją córką wyjątkową, silną relację. Jak każdy rodzic cieszy się z jej osiągnięć, sukcesów. Niedawno aktor podzielił się z obserwatorami wspólnym zdjęciem z pociechą.

,,Niespodziewane odwiedziny🔥☀️🌻! Córeczka w nowej fryzurze, tatuś w…bardzo starej🙄🤣! @marianna_linde trzymam kciuki, Ty wiesz, za co😘🍀💚! #love #daughter #father", napisał Olaf Lubaszenko.

Fani nie ukrywali swojego zachwytu. Do kogo ich zdaniem podobna jest Marianna?  Nie mają wątpliwości!

,,Grunt to rodzinka😀 I córeczka i tatuś super", ,,Jak dwie krople", ,,Śliczna córeczka, oczy taty", ,,Oczy taty ❤️", ,,Fajni jesteście😍", ,,Śliczna córka, Marianna to czysty tata", czytamy w komentarzach. 

Kim jest dziecko Olafa Lubaszenki?

Czytaj także: Olaf Lubaszenko na czułym zdjęciu z ukochaną! Kim jest Hanna Wawrowska?

Katarzyna Groniec, Marianna Linde-Lubaszenko, Warszawa, 25.11.1995 rok, ślub cywilny Cezarego Pazury i Weroniki Marczuk
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Katarzyna Groniec, Marianna Linde-Lubaszenko, Warszawa, 25.11.1995 rok, ślub cywilny Cezarego Pazury i Weroniki Marczuk

Olaf Lubaszenko, Marianna Linde, Warszawa, 19.11.2003 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Olaf Lubaszenko, Marianna Linde, Warszawa, 19.11.2003 rok

Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec, Marianna Linde, Olaf Lubaszenko, Warszawa, 20-lecie Metra, 30.01.2011 rok
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec, Marianna Linde, Olaf Lubaszenko, Warszawa, 20-lecie Metra, 30.01.2011 rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Kim jest Marianna Linde?

Marianna Linde to piękna i niezwykle utalentowana kobieta. Przyszła na świat w 1993 roku. Obecnie ma 28 lat. Córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec studiowała italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim, jednak tego kierunku nie ukończyła. Jest za to absolwentką wydziału aktorskiego na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Śpiewu uczyła się w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Na początku kariery zamieszczała w sieci covery wykonywanych przez siebie utworów. Z czasem rozwinęła umiejętności na tyle, że zaczęła brać udział w różnych przeglądach, plebiscytach i konkursach. W marcu 2015 wystąpiła na Koncercie Galowym 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu pt. „Proszę Państwa, będzie wojna!”

Z kolei 3 października 2017 wydała debiutancki album studyjny pt. „Sun” – nagrała go z zespołem The Distortions. Natomiast w 2018 roku wystąpiła na scenie „The Voice of Poland”. Była to dziewiąta edycja show. Na przesłuchaniach w ciemno wykonała przebój Amy Winehouse „Love is a losing game”. Odwrócili się wówczas Michał Szpak i Piotr Cugowski. Na prośbę tego pierwszego wykonała jeszcze „Krakowski Spleen” – wielki hit Maanamu – i wbiła wszystkich jurorów w fotele. Ostatecznie wybrała drużynę laureata 8. miejsca na Eurowizji 2016. Z programem pożegnała się w 14. odcinku, na etapie tzw. „Nokautów”. 

Marianna Linde ma na swoim koncie współpracę z Operą Krakowską. Zagrała główną rolę w spektaklu Moniki Strzępki Joanna d'Arc. Wystąpiła także w serialu Zakochani po Uszy i filmie Sztos. Prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 7 tysięcy osób. Z kolei jej profil na Facebooku (rzadko aktualizowany) śledzi niemal 1400 osób. Podobna do sławnych rodziców?  

Czytaj także: Olaf Lubaszenko przeszedł ostatnio metamorfozę i schudł 80 kg. Jak dziś wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uśmiecham się i chciałabym żeby wszyscy mogli się tak uśmiechać i pracować i być zmeczonym od podróży w te i z powrotem i kłaść się spać spokojnie w swoim pokoju, w swoim łóżku. Ale na świecie dzieje się różnie, a od jakiegoś czasu bardzo dziwnie i źle. Czy grozi nam kryzys klimatyczny, czy wielka bomba atomowa, nie wiem, to nie ma znaczenia. Światem rządzi grupa ludzi i ta grupa ludzi zdecyduje. To smutne. Tyle nas jest, a nic realnie nie możemy zrobić. Ale trzeba próbować! Pomagajmy sobie, dbajmy o nasza planetę, wybierajmy mądrze! Plis 🌸 #nightthoughts #zlotemysli #marianuchy #peaceandlove #earth_reflect #bnw #smile 📸 @sookaua

Post udostępniony przez Marianna Linde (@marianna_linde)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.