Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O TYM SIĘ MÓWI

Olaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z córką. Kim jest Marianna Linde?

,,Jak dwie krople", piszą fani

Olga Figaszewska 28 września 2020 13:57
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Olaf Lubaszenko podzielił się z fanami uroczą fotografią. Aktor pozuje do zdjęciu z córką, Marianną. 27-latka poszła w ślady rodziców. Zachwyca na scenie nie tylko talentem aktorskim, ale także wokalnym. Fani nie mają wątpliwości, po kim Marianna odziedziczyła urodę.

Córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec

Olaf Lubaszenko rzadko zamieszcza w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia. Tym razem zrobił wyjątek. Na Instagramie pokazał zdjęcie ze swoją dumą! Córka aktora to owoc związku z Katarzyną Groniec. Para poznała się podczas pracy nad musicalem Metro. W 1992 stanęli na ślubnym kobiercu. Wkrótce potem powitali na świecie córeczkę. Niestety małżeństwo Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec nie przetrwało.

Olaf Lubaszenko stworzył ze swoją córką wyjątkową relację. Jak każdy rodzic cieszy się z jej osiągnięć, sukcesów. Teraz aktor podzielił się z obserwatorami wspólnym zdjęciem z pociechą.

,,Z córeczką na dzielni🔥💛🍀☀️😘 #daughter #father #warsaw #powisle #ktobyłtenwiegdzie", napisał Olaf Lubaszenko.

Fani nie ukrywali swojego zachwytu. Do kogo ich zdaniem podobna jest Marianna?  Nie mają wątpliwości!

,,Grunt to rodzinka😀 I córeczka i tatuś super", ,,Jak dwie krople", ,,Śliczna córeczka, oczy taty", ,,Oczy taty ❤️", ,,Fajni jesteście😍", ,,Śliczna córka, Marianna to czysty tata", czytamy w komentarzach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Kim jest Marianna Linde?

Marianna Linde to piękna i niezwykle utalentowana kobieta. Córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec ukończyła wydział aktorski na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Śpiewu uczyła się w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. W 2018 roku wystąpiła w „The Voice of Poland”. Z programem pożegnała się w 14. odcinku. Marianna Linde ma na swoim koncie współpracę z Operą Krakowską. Zagrała główną rolę w spektaklu Moniki Strzępki Joanna d'Arc. Wystąpiła także w serialu Zakochani po Uszy i filmie Sztos 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uśmiecham się i chciałabym żeby wszyscy mogli się tak uśmiechać i pracować i być zmeczonym od podróży w te i z powrotem i kłaść się spać spokojnie w swoim pokoju, w swoim łóżku. Ale na świecie dzieje się różnie, a od jakiegoś czasu bardzo dziwnie i źle. Czy grozi nam kryzys klimatyczny, czy wielka bomba atomowa, nie wiem, to nie ma znaczenia. Światem rządzi grupa ludzi i ta grupa ludzi zdecyduje. To smutne. Tyle nas jest, a nic realnie nie możemy zrobić. Ale trzeba próbować! Pomagajmy sobie, dbajmy o nasza planetę, wybierajmy mądrze! Plis 🌸 #nightthoughts #zlotemysli #marianuchy #peaceandlove #earth_reflect #bnw #smile 📸 @sookaua

Post udostępniony przez Marianna Linde (@marianna_linde)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.