Maja Ostaszewska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Ostaszewska drży o życie najbliższej osoby...

Ojciec aktorki ciężko zachorował

Redakcja VIVA! 21 października 2019 17:45
Maja Ostaszewska
Fot. East News

Ojciec Mai Ostaszewskiej ciężko zachorował. Dla aktorki to bardzo trudny czas. Gwiazda stara się poświęcać mu jak najwięcej czasu i wspierać w chorobie.

Choroba ojca Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska skończyła właśnie zdjęcia do nowego filmu Magnezja. Zwłaszcza ostatnie tygodnie były wyczerpujące. Jednak aktorka cały czas myślami była przy tacie. To on wpłynął na jej budowanie siły odrębności i wrażliwości.

„Ludzie czasem pytają mnie o niezwykłość mojego domu. Istotnie nie był to dom mieszczański, konserwatywny i to na pewno miało ogromny wpływ na moją osobowość. Było w nim wiele miłości, ciepła. Jako dziecko nie znałam innych domów, w naszym nie widziałam nic niezwykłego. A kiedy już byłam starsza i zaczęłam poznawać konserwatywne domy rówieśników, to one były dla mnie dziwne i nienormalne”, wspominała w Gali.

Jacek Ostaszewski jest znanym krakowskim muzykiem, kompozytorem i reżyserem. Na swoim koncie ma współprace ze wspaniałymi artystami: Tomaszem Stańko, Markiem Grechutą, Krzysztofem Komedą czy  Markiem Jackowskim. Jest również wykładowcą szkoły teatralnej.

 Jak podaje Świat & Ludzie artysta poważnie zachorował. Niedawno miał pojawić się na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie premierę miał film  Ikar. Legenda Mietka Kosza. Ojciec aktorki uczestniczył w tworzeniu scenariusza. Jego wkład w powstaniu produkcji był bezcenny. Niestety nie udało mu się dotrzeć na to wyjątkowe wydarzenia przez zły stan zdrowia.

Życzymy dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj, późnym wieczorem, skończyłam zdjęcia do „Magnezji”. Trudno mi uwierzyć, że to już. Miesiące przygotowań- rozmów, marzeń, jazda konna, próby kaskaderskie. Jedna z najbardziej ekscytujących przygód filmowych w moim życiu. Co się nabiegałam, nawalczyłam, to moje 😜 Niezły wycisk dostałam, ale było warto!!! Dziękuję Wszystkim, którzy pracowali przy tym filmie! Oczywiście reżyserowi Maćkowi Bochniakowi, moim przezdolnym, przefajnym kolegom aktorom 😍, produkcji, cudownej ekipie! Absolutnie wszystkie piony; kostiumy, make-up, pion reżyserski, operatorski i oświetlacze, kaskaderzy, scenografia, dyżurni, Wszyscy pracowali na najwyższych obrotach i to z uśmiechem na twarzy. Tyle serdeczności- dziękuję Wam!!!Jesteście wspaniali!Teraz z pokorą czekam na efekty postprodukcji. Premiera przewidziana jest na jesień 2020! I uprzedzam, nie gram miłej osóbki 👹 #magnezja @aurumfilmproduction #maciekbochniak @agatakulesza #małgorzatagorol @magda_boczarska @andrzejchyra_official @borys.szyc @dawidogrodnikofficial #mateuszkościukiewicz #newmovie #soexcited #sohappy #actress #lovemyjob 🎬🎥🖤

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.