Maja Ostaszewska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Ostaszewska drży o życie najbliższej osoby...

Ojciec aktorki ciężko zachorował

Redakcja VIVA! 21 października 2019 17:45
Maja Ostaszewska
Fot. East News

Ojciec Mai Ostaszewskiej ciężko zachorował. Dla aktorki to bardzo trudny czas. Gwiazda stara się poświęcać mu jak najwięcej czasu i wspierać w chorobie.

Choroba ojca Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska skończyła właśnie zdjęcia do nowego filmu Magnezja. Zwłaszcza ostatnie tygodnie były wyczerpujące. Jednak aktorka cały czas myślami była przy tacie. To on wpłynął na jej budowanie siły odrębności i wrażliwości.

„Ludzie czasem pytają mnie o niezwykłość mojego domu. Istotnie nie był to dom mieszczański, konserwatywny i to na pewno miało ogromny wpływ na moją osobowość. Było w nim wiele miłości, ciepła. Jako dziecko nie znałam innych domów, w naszym nie widziałam nic niezwykłego. A kiedy już byłam starsza i zaczęłam poznawać konserwatywne domy rówieśników, to one były dla mnie dziwne i nienormalne”, wspominała w Gali.

Jacek Ostaszewski jest znanym krakowskim muzykiem, kompozytorem i reżyserem. Na swoim koncie ma współprace ze wspaniałymi artystami: Tomaszem Stańko, Markiem Grechutą, Krzysztofem Komedą czy  Markiem Jackowskim. Jest również wykładowcą szkoły teatralnej.

 Jak podaje Świat & Ludzie artysta poważnie zachorował. Niedawno miał pojawić się na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie premierę miał film  Ikar. Legenda Mietka Kosza. Ojciec aktorki uczestniczył w tworzeniu scenariusza. Jego wkład w powstaniu produkcji był bezcenny. Niestety nie udało mu się dotrzeć na to wyjątkowe wydarzenia przez zły stan zdrowia.

Życzymy dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj, późnym wieczorem, skończyłam zdjęcia do „Magnezji”. Trudno mi uwierzyć, że to już. Miesiące przygotowań- rozmów, marzeń, jazda konna, próby kaskaderskie. Jedna z najbardziej ekscytujących przygód filmowych w moim życiu. Co się nabiegałam, nawalczyłam, to moje 😜 Niezły wycisk dostałam, ale było warto!!! Dziękuję Wszystkim, którzy pracowali przy tym filmie! Oczywiście reżyserowi Maćkowi Bochniakowi, moim przezdolnym, przefajnym kolegom aktorom 😍, produkcji, cudownej ekipie! Absolutnie wszystkie piony; kostiumy, make-up, pion reżyserski, operatorski i oświetlacze, kaskaderzy, scenografia, dyżurni, Wszyscy pracowali na najwyższych obrotach i to z uśmiechem na twarzy. Tyle serdeczności- dziękuję Wam!!!Jesteście wspaniali!Teraz z pokorą czekam na efekty postprodukcji. Premiera przewidziana jest na jesień 2020! I uprzedzam, nie gram miłej osóbki 👹 #magnezja @aurumfilmproduction #maciekbochniak @agatakulesza #małgorzatagorol @magda_boczarska @andrzejchyra_official @borys.szyc @dawidogrodnikofficial #mateuszkościukiewicz #newmovie #soexcited #sohappy #actress #lovemyjob 🎬🎥🖤

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…