Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ojciec księżnej Meghan zabrał głos w sprawie jej ciąży!

„Stałem w korku, kiedy usłyszałem informację o dziecku w radiu”

Weronika Kostyra 22 października 2018 09:51
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

O ciąży księżnej Meghan wiadomo dopiero od tygodnia, lecz jest to jeden z częściej poruszanych w mediach tematów. Przyszli rodzice nie mogą doczekać się narodzin pierwszego dziecka. Oboje promienieją szczęściem, co widać na ich zdjęciach z podróży do Australii. Gratulacje spływają do nich z całego świata. Razem z Meghan i Harrym cieszy się mama księżnej, Doria Ragland. Ciążę skomentowała też jej siostra, z którą pozostaje w konflikcie. Jednak dopiero teraz głos zabrał jej ojciec.

Ojciec Meghan Markle o ciąży córki

Relacje księżnej Meghan i jej ojca nie należą do udanych. Szczególnie ostatni rok sprawił, że rodzina wcale nie utrzymuje kontaktów. Tuż po ogłoszeniu jej zaręczyn z księciem Harrym, Thomas Markle zaczął chętnie udzielać wywiadów, w których niepochlebnie wyrażał się na temat córki. Umawiał się także z paparazzi na „ustawione” sesje zdjęciowe. Doprowadził do tego, że nie został nawet zaproszony na ślub córki, chociaż oficjalnie jego nieobecność tłumaczono złym stanem zdrowia.

Okazuje się, że także o  ciąży nie został poinformowany osobiście, lecz dowiedział się o niej jak większość świata, z mediów. „Stałem w korku, czekając na przekroczenie granicy, kiedy usłyszałem informację o dziecku w radiu samochodowym. Pierwszą rzeczą, o której pomyślałem, był moment, kiedy 37 lat temu trzymałem w ramionach Meghan jako noworodka. Pomyślałem Moje dziecko ma dziecko. Poczułem się dumny”, powiedział w rozmowie z Daily Mail.

Mimo niełatwych relacji rodzinnych, przyszły dziadek jest bardzo wzruszony i nie może doczekać się narodzin wnuka. „W tym momencie przepełniała mnie radość i miłość do mojej pięknej córki i mojego zięcia. Nowe dziecko jest błogosławieństwem i nie mogę się doczekać zobaczenia małej Meghan lub małego Harry’ego”, mówił. Nie wiadomo jednak, czy będzie miał okazję poznać go osobiście. 

Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan
Fot. East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. WILLIAM WEST/AFP/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.