Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

To zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan podzieliło internautów!

Pokazała za dużo?

Weronika Kostyra 30 czerwca 2018 20:15
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Gra w filmach serialach, teatrze, jest też spełnioną żoną i mamą. Dzięki temu towarzyszy jej grzeczny wizerunek miłej dziewczyny w sąsiedztwa. Kiedy ostatnio go przełamała, w Internecie rozpętała się burza!

Odważne zdjęcie Barbary-Kurdej Szatan

Aktorka występuje w Krakowie w musicalu Chicago, w którym wciela się w rolę Roxy Hart. Na swoim Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie w pełnej charakteryzacji do spektaklu. Ma na sobie dość mocny makijaż i skąpy strój, który eksponuje dekolt. Prawdopodobnie nie spodziewała się, że wywoła aż taką kontrowersję.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy internauci komplementowali aktorkę, ale wielu otwarcie krytykowało jej wygląd i to w ostrych słowach.

„Z całym szacunkiem do Pani osoby ale jest Pani tak piękną, mądra osobą, że aż źle się patrzy na tę pustą fotografię która obdziera Pani wizerunek z tych wszystkich zalet które do tej pory ludzie wypisania na Pani twarzy :( Zdjecie jak z burdelu, a szkoda…”

„Wygląda to strasznie pretensjonalnie.”

„A mąż nie będzie zły? Trochę tu widać co nie co”

„Mało smaczne...”

„Naprawdę obrzydza mnie to że chciałam brać z pani przykład. Jestem młodą dziewczyną która miała panią za autorytet ale to już któreś zdjęcie które nie powinna wstawiać taka kobieta jak Pani.”

„Uważam że to zdjęcie nie jest odpowiednie na pani instagrama. Wiadomo że musi się pani wcielić w rolę itd i chce pani to pokazać swoim obserwującym, ale jeśli zdjęcie wydostalyby się z instagrama nie byłoby już kolorowo...”

Zgadzacie się z tak mocną oceną?

 

 

Roxy says hi guys 💋 #chicagothemusical

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…