O TYM SIĘ MÓWI

Naga Kurdej-Szatan z córką w wannie! Kontrowersyjne nagranie wywołało burzę w mediach

„Chodzi tu o przyzwoitość’’, komentują fani!

Damian Duda 10 maja 2018 07:29

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak bawi się ze swoją córeczką. Niestety, nie wszystkim spodobało się to nagranie. Aktorka oraz 7-letnia Hania są na nim... nagie! Gwiazda od razu znalazła się w ogniu krytyki. A internauci zastanawiają się, gdzie jest granica. I czy tym razem nie została przekroczona.

Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie

O tym, że dziewczynka wrodziła się w utalentowanych rodziców, wiedzą wszyscy. Gwiazda często podkreśla, że Hania w przyszłości chce zostać wokalistką. I, jak twierdzą fani Basi, ma ku temu wszelkie możliwości.

W trakcie nagrania, które Kurdej-Szatan opublikowała w sieci, widzimy wygłupiającą się aktorkę oraz jej 7-letnią córeczkę. Jednak nie zabawa, lecz strój bohaterek filmiku przykuł największą uwagę. A właściwie — jego brak. Aktorka oraz jej córką są na nim nagie, a miejscem, w którym go nakręcono, była... wanna!

Internauci zastanawiają się, czy gwiazda nie podzieliła się z fanami zbyt osobistym nagraniem. Przezorna aktorka zasłoniła intymne części ciała kolorowymi emotikonami.

„Spoko, kąpać się z dzieckiem, ale nago to już trochę przesada... Nieważne, że tej samej płci’’ — napisał jeden z internautów. „Uwielbiam panią Basię i zawsze obserwuję jej Insta, bo jest pozytywną i naturalną osobą. A to, czy kąpiel się z córką, czy nie to jej sprawa. Ja, osobiście nie popieram takich rzeczy i chyba nie odważyłabym się na wspólną kąpiel, ale co kto lubi’’ — dodał drugi.

A Wy, co sądzicie o takich nagraniach? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.