Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets
O TYM JEST GŁOŚNO

Pierwsze polskie sześcioraczki są już w komplecie. Zobacz ich najnowsze zdjęcie!

To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Weronika Kostyra 9 października 2019 08:53
Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets

W połowie maja w Krakowie urodziły się pierwsze sześcioraczki w Polsce. Na świat przyszły cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela musieli na początku spędzić nieco czasu w szpitalu, ale po upływie kilku miesięcy wszystkie trafiły do domu. Maleństwa rosną jak na drożdżach. Jak dziś wyglądają pierwsze polskie sześcioraczki?

Pierwsze polskie sześcioraczki

Maleństwa są już prawdziwymi gwiazdami Instagrama. Ich mama właśnie opublikowała najnowsze zdjęcie sześcioraczków. Wszystkie dzieci są ubrane w identyczne kombinezony-misie. „Misiaki w komplecie I to wystarczy”, napisała pod zdjęciem Klaudia Marzec.

Dzieci przyszły na świat 20 maja tego roku. Ciąża została rozwiązana w 29. tygodniu przez cesarskie cięcie. Dziś wszystkie dzieci czują się dobrze i zdrowo się rozwijają. Malwinka wyszła ze szpitala jako ostatnia. Do domu trafiła dopiero 10 września. Od tamtej pory rodzice zajmują się w domu całą siódemką swoich dzieci – Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela mają także 2,5 letniego brata Oliwiera.

Internauci, którzy trzymali kciuki za całą szóstkę, są zachwyceni ich uroczym zdjęciem. „To chyba najbardziej urocze zdjęcie, jakie mogę dzisiaj zobaczyć! Dziękuję”, „Słodka gromadka 😍 dużo siły dla mamy Misiowej i taty-Misia”, „Urocze bobaski!”, czytamy w komentarzach. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!