Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets
O TYM JEST GŁOŚNO

Pierwsze polskie sześcioraczki są już w komplecie. Zobacz ich najnowsze zdjęcie!

To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Weronika Kostyra 9 października 2019 08:53
Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets

W połowie maja w Krakowie urodziły się pierwsze sześcioraczki w Polsce. Na świat przyszły cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela musieli na początku spędzić nieco czasu w szpitalu, ale po upływie kilku miesięcy wszystkie trafiły do domu. Maleństwa rosną jak na drożdżach. Jak dziś wyglądają pierwsze polskie sześcioraczki?

Pierwsze polskie sześcioraczki

Maleństwa są już prawdziwymi gwiazdami Instagrama. Ich mama właśnie opublikowała najnowsze zdjęcie sześcioraczków. Wszystkie dzieci są ubrane w identyczne kombinezony-misie. „Misiaki w komplecie I to wystarczy”, napisała pod zdjęciem Klaudia Marzec.

Dzieci przyszły na świat 20 maja tego roku. Ciąża została rozwiązana w 29. tygodniu przez cesarskie cięcie. Dziś wszystkie dzieci czują się dobrze i zdrowo się rozwijają. Malwinka wyszła ze szpitala jako ostatnia. Do domu trafiła dopiero 10 września. Od tamtej pory rodzice zajmują się w domu całą siódemką swoich dzieci – Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela mają także 2,5 letniego brata Oliwiera.

Internauci, którzy trzymali kciuki za całą szóstkę, są zachwyceni ich uroczym zdjęciem. „To chyba najbardziej urocze zdjęcie, jakie mogę dzisiaj zobaczyć! Dziękuję”, „Słodka gromadka 😍 dużo siły dla mamy Misiowej i taty-Misia”, „Urocze bobaski!”, czytamy w komentarzach. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…