Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Głos zabrał Maciej Stuhr

Syn artysty uspokaja fanów

Gabriela Czernecka 14 lipca 2020 14:22
Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Są nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor trafił do szpitala z niedzieli na poniedziałek z podejrzeniem udaru mózgu. Choć wszystko wyglądało dość groźnie, okazuje się, że cała sytuacja jest już pod kontrolą, a artysta powoli wraca do zdrowia. Maciej Stuhr, syn Jerzego Stuhra, zabrał głos.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Stan zdrowia aktora

Jak donosi reporter Radia Zet, Przemysław Taranek, stan zdrowia Jerzego Stuhra uległ poprawie. W rozmowie z dziennikarzem radia, Maciej Stuhr przekazał nowe informacje: „Powoli wraca do siebie”, czytamy. 

Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Aktor został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z niedzieli na poniedziałek. Przez ostatnie miesiące wypoczywał w Nowym Targu.

O tym, że artysta trafił do szpitala, wyjawił w rozmowie z Wirtualną Polską jego przyjaciel, Jerzy Radziwiłłowicz. „Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem”, powiedział serwisowi. Teraz syn aktora przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia artysty. Życzymy Jerzemu Stuhrowi dużo zdrowia!  

Jerzy Stuhr, Viva! grudzień 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.