Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Głos zabrał Maciej Stuhr

Syn artysty uspokaja fanów

Gabriela Czernecka 14 lipca 2020 14:22
Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Są nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor trafił do szpitala z niedzieli na poniedziałek z podejrzeniem udaru mózgu. Choć wszystko wyglądało dość groźnie, okazuje się, że cała sytuacja jest już pod kontrolą, a artysta powoli wraca do zdrowia. Maciej Stuhr, syn Jerzego Stuhra, zabrał głos.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Stan zdrowia aktora

Jak donosi reporter Radia Zet, Przemysław Taranek, stan zdrowia Jerzego Stuhra uległ poprawie. W rozmowie z dziennikarzem radia, Maciej Stuhr przekazał nowe informacje: „Powoli wraca do siebie”, czytamy. 

Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Aktor został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z niedzieli na poniedziałek. Przez ostatnie miesiące wypoczywał w Nowym Targu.

O tym, że artysta trafił do szpitala, wyjawił w rozmowie z Wirtualną Polską jego przyjaciel, Jerzy Radziwiłłowicz. „Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem”, powiedział serwisowi. Teraz syn aktora przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia artysty. Życzymy Jerzemu Stuhrowi dużo zdrowia!  

Jerzy Stuhr, Viva! grudzień 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.