Jerzy Stuhr, Viva! grudzień 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym jest głośno

Zaskakujące wieści w sprawie Jerzego Stuhra. Aktor podjął ostateczną decyzję

„To już chyba czas zakończyć”, wyznał

Marta Nawacka 20 lutego 2024 21:00
Jerzy Stuhr, Viva! grudzień 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W ostatnim czasie Jerzy Stuhr ponownie mierzył się z problemami zdrowotnymi. W miniony poniedziałek zjawił się w Teatrze Polonia, w którym odbywają się próby do spektaklu z jego udziałem. Po skończeniu przygotowań zdecydował się na pewną deklarację... Okazuje się, że aktor podjął poważną decyzję.

Jerzy Stuhr: problemy zdrowotne

Jakiś czas temu o aktorze było głośno z powodu wypadku oraz tego, w jakim stanie prowadził samochód. Z czasem Jerzy Stuhr wyznał w jednym z wywiadów, że ponownie zmaga się z problemami zdrowotnymi, a po pobycie w szpitalu był bardzo osłabiony. „Sytuacja mocno się skomplikowała. Spędziłem w szpitalu trzy tygodnie, przeszedłem operację. Teraz żyję chwilą. Czuję się dobrze, choć wciąż jestem słaby, z trudem nawet spaceruję”, wyznał w rozmowie z Plejadą w lipcu ubiegłego roku.

Czytaj też: Doda jako 13-latka rozpoczęła karierę w teatrze Józefowicza. Panicznie się go bała, choć zawdzięcza mu karierę

Jerzy Stuhr, Viva! styczeń 2012
Fot. Ula Szczepaniak

Jerzy Stuhr w sesji dla magazynu VIVA!, 2012 rok

Jerzy Stuhr podjął ważną decyzję

Parę miesięcy po tym wyznaniu stan zdrowia Jerzego Stuhra poprawił się na tyle, by ten zdecydował się wrócić do pracy. Aktualnie jest reżyserem, a także gra w spektaklu „Geniusz” w teatrze Krystyny Jandy. Podczas przygotowań do sztuki, w miniony poniedziałek, aktor zdobył się na zaskakujące wyznanie. Okazuje się, że to jego ostatnie wyjście na scenę. Dodatkowo postanowił zakończyć również wykładanie w szkole teatralnej.

„Już chyba nie wyjdę na scenę. Tak w pełni. Kończę też z uczeniem aktorów. Już za stary jestem na działalność pedagogiczną”, cytuje słowa Jerzego Stuhra Super Express. „Teatr, który kocham i uczenie młodych, co jeszcze bardziej kochałem, to już chyba czas zakończyć”, podsumował aktor.  

Zobacz także: Przemysław Wipler chce startować w wyborach prezydenckich w Warszawie. Kilka lat temu był bohaterem skandali

Jerzy Stuhr,
Fot. Baranowski/AKPA

Jerzy Stuhr, "Geniusz" - próba medialna spektaklu

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.