Angelina Jolie, nowy związek
Fot. Getty Images, Radar Online/screen
O TYM JEST GŁOŚNO

Czyżby nowa miłość? Świat komentuje zdjęcia Angeliny Jolie z tajemniczym partnerem

Olga Figaszewska 8 marca 2017 18:45
Angelina Jolie, nowy związek
Fot. Getty Images, Radar Online/screen

Angelina Jolie ma nowego partnera? Zagraniczny tabloid „Radar Online” ujawnił nowe zdjęcia aktorki z tajemniczym mężczyzną. Kim jest? Co o nim wiemy?

 

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że wg „Star Magazine”, Angelina znalazła szczęście u boku Jareda Leto. Informację miał potwierdzić znajomy aktorki, który zasugerował, że istnieje między nimi niezwykła nić porozumienia. A media już spekulują o nowym partnerze Jolie.

 

Zobacz też: Angelina Jolie ma nowego partnera. Amerykańskie tabloidy wiążą ją z utalentowanym aktorem

 

Nowy partner Angeliny Jolie

Po rozstaniu z Bradem Pittem, aktorka postanowiła otworzyć nowy rozdział swojego życia. Każdą wolną chwile poświęca opiece nad dziećmi. Pod koniec lutego, gwiazda wyjechała do Kambodży, gdzie wraz z 15-letnim synem Maddoxem, promowała swój najnowszy film „First They Killed My Father”. W tym celu spotkała się również z królem, Norodomem Sihamoni. Wtedy również przy okazji wywiadu dla amerykańskiej telewizji ABC o filmie aktorka zmieniła front w stosunku do Brada Pitta.

 

„Przyjechałam tu, zakochałam się w tych ludziach, poznałam ich historię i wciąż uzmysławiam sobie, jak mało wiedziałam o świecie. Ten kraj był dla mnie jak kubeł zimnej wody”, powiedział Angelina Jolie w wywiadzie dla BBC.

 

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

 

Angelina Jolie, nowy związek
Fot. Radar Online/screen

Angelina Jolie wraz z nieznanym mężczyzną podczas pobytu w Kambodży

 

Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły cały świat. „Radar Online” opublikował zdjęcia Angelina Jolie wraz z nieznanym mężczyzną. Plotki głoszą, że oboje podróżowali po Kambodży w tym samym czasie. Paparazzi uchwycili parę wychodzącą razem z luksusowego hotelu. Mężczyzna towarzyszył Jolie na spacerze i w czasie zakupów na lokalnym bazarze, gdzie nieznajomy zakupił dla dwójki jej dzieci 18-karatowe bransoletki. Zagraniczne media do tej pory nie ustaliły kim jest tajemniczy mężczyzna ani czym się zajmuje. Okazuje się, że ma świetne relacje z dziećmi aktorki, a sama Angelina wyglądała na niezwykle zadowoloną. Z jej twarzy nie schodził uśmiech.

 

Zobacz też: „Brad jest wspaniałym ojcem”. Angelina Jolie po raz pierwszy tak szczerze o relacjach aktora z dziećmi

 

Rozstanie Angeliny z Bradem Pittem

Angelina Jolie przez ostatnie dwanaście lat była związana z Bradem Pittem. Para rozstała się we wrześniu 2016 roku, dwa lata po ślubie. Do tej pory doniesienia dotyczące rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta wywołują ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Bardzo mało wiadomo o jego powodach, choć krążyło na ten temat wiele plotek i spekulacji. Aktorka oskarżała męża o przemoc domową, jednak śledztwo w tej sprawie zostało umorzone. Wspólnie wychowywali szóstkę dzieci: Maddoxa (15), Paxa (13), Zaharę (11), Shiloh (10) oraz ośmioletnie bliźniaki, Knoxa i Vivienne.

 

Polecamy też: Seksowny, przystojny, czarujący. Za co kochamy Brada Pitta? Przypominamy jego zdjęcia z młodości!​

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.