Jared Leto i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie ma nowego partnera. Amerykańskie tabloidy wiążą ją z utalentowanym aktorem

Weronika Bruździak-Gębura 17 lutego 2017 20:15
Jared Leto i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Angelina Jolie ma nowego partnera? Tak twierdzi amerykański tabloid „Star Magazine”, który wiąże ją z gwiazdą filmu „Requiem dla snu”, Jaredem Leto.

Angelina Jolie i Jared Leto są parą?

Zgodnie z informacjami tabloidu, Angelina Jolie spotyka się z Jaredem Leto. Informację potwierdził znajomy aktorki. Nie powiedział wprost, że Leto i Jolie tworzą parę, jednak wyraźnie zasugerował, że mają się ku sobie.

„Nie zawsze była między nimi iskra. Teraz, w trudnych dla Angie czasach, Jared pomógł jej się uporać z problemami, a nawet dał jej trochę radości. To pokrewne, niekonwencjonalne dusze. Myślę, że Jared może być idealnym partnerem dla Angie, ale czy ona jest gotowa na nową relację w swoim życiu?”.

Kim jest Jared Leto?

Kim jest 45-letni Jared Leto? Nie tylko uznanym aktorem - za występ w filmie „Witaj w klubie” dostał w 2014 roku Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską, ale i cenionym muzykiem. Razem ze swoim zespołem, „30 Seconds to Mars” od 1998 roku odnosi spore sukcesy i ma fanów na całym świecie.

O Jaredzie Leto zrobiło się głośno w 2000 roku, gdy zagrał narkomana w filmie „Requiem dla snu”. Rok wcześniej na planie „Przerwanej lekcji muzyki” poznał Angelinę Jolie, która za ten film wygrała Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Podobno już wtedy mieli się ku sobie, jak podaje portal hollywoodlife.com, jednak Jared Leto nie był gotowy na poważny związek. Po raz drugi spotkali się na planie filmu „Alexander” w 2004 roku, ale wtedy również nie zostali parą. Teraz podobno jest inaczej. Gdy Jared Leto odwiedza Los Angeles, gdzie mieszka Angelina Jolie, podobno za każdym razem ją odwiedza. Ani aktor, ani aktorka nie potwierdzili tych doniesień, jednak amerykańskie media są tego pewne. Podobne spekulacje odnośnie byłego partnera Angeliny, Brada Pitta, pojawiły się już w grudniu, jednak okazały się niczym więcej jak tylko plotką.

Rozstanie Angeliny Joli z Bradem Pittem

Angelina Jolie przez ostatnie dwanaście lat była związana z Bradem Pittem. Para rozstała się we wrześniu 2016 roku, dwa lata po ślubie. Wspólnie wychowywali szóstkę dzieci: Maddoxa (15), Paxa (13), Zaharę (11), Shiloh (10) oraz ośmioletnie bliźniaki, Knoxa i Vivienne.

Polecamy też: Seksowny, przystojny, czarujący. Za co kochamy Brada Pitta? Przypominamy jego zdjęcia z młodości!​

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.