Angelina Jolie i Brad Pitt MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Brad jest wspaniałym ojcem”. Angelina Jolie po raz pierwszy tak szczerze o relacjach aktora z dziećmi

Weronika Bruździak-Gębura 1 marca 2017 10:15
Angelina Jolie i Brad Pitt MT
Fot. Getty Images

W jednym z najnowszych wywiadów Angelina Jolie przyznała, że Brad Pitt jest „wspaniałym ojcem”. Jednak gdy po rozstaniu pary aktorowi zarzucano przemoc w stosunku do dzieci, Jolie milczała. 

Angelina Jolie razem z pochodzącym z Kambodży 15-letnim synem Maddoxem promuje swój najnowszy film, który powstał przy pomocy Netflixa. „First They Killed My Father” opowiada o ludobójstwie w Kambodży. Przy okazji wywiadu dla amerykańskiej telewizji ABC o filmie aktorka zmieniła front w stosunku do Brada Pitta.

Angelina Jolie o Bradzie Pittcie

Co powiedziała Angelina Jolie? Gdy dziennikarz programu „Good Morning America”, George Stephanopoulos zapytał aktorkę, czy dalej twierdzi, że Brad Pitt jest „wspaniałym ojcem” i czy „dalej jest częścią rodziny”, Angelina Jolie po dłuższej chwili zastanowienia odpowiedziała „oczywiście”. Po czym dodała: „Zawsze będziemy rodziną, zawsze. Skupiamy się na uzdrowieniu naszej rodziny. Będziemy silniejsi kiedy przez to wszystko przejdziemy, bo tak zdecydowaliśmy jako rodzina”, powiedziała aktorka.

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta

Gdy we wrześniu 2016 roku świat obiegła informacja, że to koniec dwuletniego małżeństwa i dwunastoletniego związku Jolie i Pitta, wraz z nią pojawiły się informacje, że 53-letni aktor na pokładzie prywatnego samolotu użył przemocy wobec najstarszego syna pary, pochodzącego z Kambodży 15-letniego Maddoxa. Wtedy aktorka nie zaprzeczała tym doniesieniom. Nie zrobiła tego też przez kilka kolejnych miesięcy. W końcu śledztwo amerykańskiego Departamentu Dzieci i Rodziny wykazało, że oskarżenia były bezpodstawne, a 53-letni Brad Pitt został oczyszczony z zarzutów.

Niedawno w rozmowie z dziennikarką BBC World News aktorka powiedziała, że „to był ciężki czas” i mimo rozstania „zawsze będą rodziną”. Brad Pitt i Angelina Jolie wychowywali razem 15-letniego Maddoxa, 13-letniego Paxa, 12-letnią Zaharę oraz 10-letnią Siloh i ośmioletnie bliźniaki, Vivienne i Knoxa.

9 stycznia Angelina Jolie i Brad Pitt wydali wspólnie oświadczenie, w którym zapowiedzieli, że szczegóły rozwodu będą ustalali z prywatnym sędzią, a o postępach nie będą informowali opinii publicznej.

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?