Sabina Zięba 21 maja 2017 12:00
1/7
Copyright @Pinterest
1/7

Dla wielu osób Kate Moss jest niekwestionowaną ikoną mody. Supermodelka już niejednokrotnie była zapraszana do współpracy z różnymi markami, by projektować dla nich odzież. Zaliczały się do nich m. in. ubrania i dodatki dla Equipment czy Topshop, a także torebki dla Longchamp. Teraz po raz pierwszy postanowiła stworzyć kolekcję biżuterii!

Polecamy też: Modelka wszech czasów Kate Moss kończy 43 lata! Jej styl jest niewyczerpanym źródłem inspiracji

W jednym z wywiadów modelka przyznała, że od zawsze kocha błyskotki: "Podczas Świąt Bożego Narodzenia zawsze pod choinką szukałam najmniejszego pudełeczka, z nadzieją, że znajduje się tam właśnie biżuteria". Ostatnio z tego powodu nawiązała współpracę z brazylijskim projektantem, Arą Vartanianem, który od lat tworzy dodatki m. in. dla Sharon Stone czy Naomi Campbell. Wspólnie stworzyli limitowaną kolekcję kolczyków, naszyjników, bransoletek i pierścionków ze złota, diamentów i kamieni szlachetnych. Wszystkie projekty utrzymane są w stylu boho, a inspiracją dla Kate były starodawne, tradycyjne angielskie legendy oraz średniowieczne symbole wolności, natury i równowagi. W ofercie możemy znaleźć motywy mieczy, półksiężyców czy przynoszących szczęście amuletów. Oprócz ukształtowania wizji kolekcji, modelka została również bohaterką całej kampanii promującej współpracę z projektantem, który stwierdził: "W tej kolekcji nie chodzi o modę, a o niesamowitą energię, której nasza biżuteria dodaje tym, którzy ją noszą". Efekty kolaboracji, która jest w sprzedaży już od 17 maja 2017 roku na stronie HarveyNichols.com oraz w butiku Ara Vartanian w Londynie, możecie zobaczyć w naszej galerii.

4/7
Copyright @Pinterest
4/7

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.