W.KRUK W VIVIE!

Najpiękniejsza kampania tej wiosny? Ewa Chodakowska dla W.KRUK!

Zobaczcie efekty współpracy!

Artykuł sponsorowany 1 kwietnia 2019 13:23

Ewa Chodakowska zaprojektowała autorską kolekcję biżuterii dla marki W.KRUK! Inspiracją stała się niezwykle rzadka roślina OHELO, występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Dlaczego wybór padł akurat na nią? Ponieważ zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny, tak, by inne rośliny mogły podążać za nią. Taką pionierką jest również Ewa Chodakowska, która codziennie inspiruje inne kobiety i zaraża swoją niezwykłą osobowością, energią oraz wytrwałością. Pokazuje, że początkiem każdej przemiany jest zrobienie pierwszego kroku, a miarą sukcesu – poczucie własnej wartości. Swoją kolekcję stworzyła z myślą o silnych kobietach, które odważą się realizować swoje cele i spełniać marzenia. Z pewnością biżuteria zaprojektowana przez Ewę Chodakowską będzie miała wymiar symboliczny dla wszystkich jej fanek.

Fot. materiały prasowe

Po dotychczasowych sześciu ambasadorskich kolekcjach dla W.KRUK nadszedł czas na kolejną. Przypomnijmy, że biżuterię dla tej marki zaprojektowały już Magdalena Cielecka z Mają Ostaszewską Przyjaźń, Martyna Wojciechowska Freedom i Freedom Wolf Edition, Alicja Bachleda-Curuś Eos, Kinga Rusin Vis oraz Anna Maria Jopek Vocalise. Do grona tych inspirujących kobiet teraz dołączyła Ewa Chodakowska ze swoją autorską kolekcją OHELO! Zobaczcie efekty!

W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione. – mówi nowa Ambasadorka W.KRUK

Fot. materiały prasowe

Co znajdziemy w kolekcji?

Nowa kolekcja ambasadorska W.KRUK została wykonana w całości ze złota, srebra oraz pozłacanego mosiądzu. Odwzorowano w niej owoce, liście i pąki rośliny OHELO, które przedstawiono w kolorach wulkanicznej czerni, koralowej czerwieni oraz turkusu. Dodatkowo, jagody ozdobiono złotą lub pozłacaną szypułką, a wybrane modele biżuterii wysadzane są błyszczącymi cyrkoniami. Charakterystycznym elementem kolekcji Ewy Chodakowskiej jest emblemat OHELO, który łączy nazwę z inicjałami autorki. W kolekcji zachwycają naszyjniki, które można nosić kaskadowo, modne kolczyki, zarówno małe jak i w rozmiarze XL oraz delikatne bransoletki na rękę oraz kostkę. W kolekcji biżuterii Ewy Chodakowskiej nie mogło zabraknąć również pierścionków, które trenerka wprost uwielbia. Zaprezentowano je w barwnych wariantach z charakterystycznymi akcentami owocu OHELO w kolorach turkusu, wulkanicznej czerni i koralowej czerwieni oraz bezkamieniowe.

Fot. materiały prasowe

Charmsy OHELO

Charakterystycznym akcentem w ambasadorskiej kolekcji W.KRUK są inspirowane pionierską rośliną charmsy OHELO. Powstało aż 11 wzorów! Jagody płaskie i pełne przedstawiono w kolorach: czarnym, turkusowym oraz czerwonym. Dodatkowo pierwsze z nich zaprezentowano również w odcieniu żółtego złota. Natomiast przy jagodach pełnych zrezygnowano z tego wzoru na rzecz pozłacanych modeli. Co więcej, w biżuterii Ewy Chodakowskiej wyróżniamy pozłacane wersje kwiatu i emblematu OHELO, który łączy nazwę z inicjałami autorki. 

Fot. materiały prasowe

Różnorodność biżuterii OHELO umożliwia tworzenie unikalnych zestawów naszyjników i bransoletek. Ponadto pragnieniem autorki kolekcji, Ewy Chodakowskiej, jest by każdy z jej elementów stał się dla innej kobiety symbolem osobistej siły, przemiany i indywidualnego potencjału.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja OHELO Ewy Chodakowskiej dostępna jest w salonach W.KRUK w całej Polsce oraz w sklepie internetowym wkruk.pl

Materiał powstał we współpracy z marką W.KRUK

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.