VIVA! VIDEO

Ta świąteczna kampania podbiła nasze serca! 

Inspiruje do świątecznych zakupów!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 grudnia 2019 10:26

Jak co roku marki przygotowują kampanie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Poprzeczka zawieszona jest niezwykle wysoko! W tym roku szczególnie zachwyciła nas sesja i wideo marki Apart. Ta wyjątkowa produkcja powstała we współpracy z Małgorzatą Sochą oraz uczestnikami 8. edycji Top Model. Efekty oceńcie sami! 

Kampania świąteczna „Baśniowe święta z Apart” 

Wyraziste barwy, bajkowe kostiumy, piękna scenografia… Wszystko składa się na wyjątkowy klimat kampanii. Już na pierwszy rzut oka widać, z jakim profesjonalizmem została zrealizowana. Możemy podziwiać w niej iście bajkowy obraz: makietę zimowego pałacu z lodowiskiem,  przebrania żołnierzyków rodem z klasycznego baletu, czy wannę pełną prezentów. Nie brakuje też roziskrzonych, błyszczących choinek oraz... świętego Mikołaja! Wyjątkowy klimat glamour idealnie pasuje do głównej gwiazdy kampanii - Małgorzaty Sochy. Aktorka czaruje tajemniczym uśmiechem i eleganckimi stylizacjami, które przyozdobiła biżuteria marki Apart. Towarzyszą jej TOPmodele: Kinga, Klaudia, Olga, Sandra oraz Dawid i Staszek. Ten klip nie mógł wyjść lepiej! Zdjęcia do kampnii wykonał  fotograf Marcin Tyszka.

sesja Apart
Fot. materiały prasowe

Biżuteria marki Apart - najlepsza na prezent

Scenografia kampanii to idealne tło do pokazania najnowszej biżuterii marki Apart. Szczególną uwagę przykuwają delikatne złote wzory z  brylantami, łączone z takimi kamieniami jak  granat, topaz i cytryn. Z kolei szafiry oraz tanzanity połączono z brylantami i diamentami w kolekcji "Kolory". Jeśli chodzi o srebrną biżuterię, na pierwszy plan wysuwa się linia Magic Crystals z białymi  i  kolorowymi  cyrkoniami. Pojawiają się także pełne symboliki motywy: drzewo życia w filigranowej formie oraz liście w modernistycznej odsłonie z premierowej kolekcji Secret Garden. Jesteście fanami klasyki? W ofercie marki Apart znajdziecie także dobrze znane modele, które cenią koneserzy ponadczasowego piękna. 

kampania Apart
Fot. materiały prasowe

"Prezentami zaczaruj święta" –  wybrzmiewa na koniec klipu kuszący głos aktorki Małgorzaty Sochy. My już wiemy, że dzięki marce Apart to na pewno się uda! 
 

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.