Tak Meghan podbiła serce królowej!

Gabriela Czernecka 13 marca 2018 09:45

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za dwa miesiące. Intensywne przygotowania do jednej z najważniejszych tegoroczych uroczystości w brytyjskiej rodzinie królewskiej trwają. Kilka dni temu Meghan Markle wzięła udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kobiet w Birmingham. Na jej ręku błyszczała srebrna biżuteria. Meghan Markle tą bransoletką podbija serca Brytyjczyków i samej królowej! Dlaczego?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: chrzest

Aby wziąć ślub z księciem Harry’m Meghan Markle musiała spełnić sporo wymagań. Porzuciła karierę aktorki i zrezygnowała z udzielania się w mediach społecznościowych. Zmieniła także swój styl ubierania na dużo skromniejszy i bardziej elegancki, a zaledwie kilka dni temu została ochrzczona w obrządku Kościoła Anglii. Co ciekawe, chrzest Meghan Markle nie był koniecznością. Amerykańska aktorka była wychowana w wierze protestanckiej, ale chrzest wzięła na wyraźne życzenie królowej Elżbiety II. 

Bransoletka Meghan Markle: co oznacza?

Od kilku dni Meghan Markle jest więc pełnoprawnym członkiem Kościoła Anglii. Wczoraj wzięła udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kobiet w Birmingham. Jej stylizacja zachwyciła zgromadzonych gości. Śnieżnobiały golf, granatowy płaszcz i czarne szpilki sprawiły, że Meghan wyglądała zarówno elegancko, jak i bardzo kobieco. Uwagę od stylizacji odwracała jednak błyskotka na ręku przyszłej księżnej - nowa bransoletka, której wcześniej narzeczona księcia Harry'ego nie nosiła! 

Okazuje się, że bransoletka Meghan Markle to jej pamiątka ze chrztu! Noszenie takiej biżuterii to jednak przede wszystkim ukłon w stronę królowej Elżbiety II. To ona wymagała, by choć ten warunek został spełniony. Przypomnijmy, że podobnym restrykcjom poddała się księżna Kate, gdy stawała na ślubnym kobiercu z księciem Williamem. Wygląda na to, że relacje Meghan Markle i królowej mimo poprzednich plotek o ich napiętych stosunkach, są naprawdę dobre!

Biżuteria Meghan Markle: pierścionek i obrączki

Meghan Markle lubi delikatną biżuterię. Już jakiś czas temu na jej palcach zauważono trzy złote pierścionki. Meghan nosi trzy złote pierścionki: na kciuku, palcu wskazującym i serdecznym u prawej ręki. Co oznaczają pierścionki Meghan Markle? Według ekspertów „obrączka” na kciuku oznacza motywację, kontrolę i siłę. Na tym palcu noszą je kobiety kierujące grupą przyjaciół, liderki grup, a także kochające i jednocześnie wymagające od swoich mężów i dzieci żony i matki.

Bransoletka Meghan Markle to ukłon w stronę królowej

Na jednej ze stron poświęconych chiromancji znajdziemy informację, że do osób noszących pierścionki na palcu wskazującym zaliczamy nowo mianowanych królów, królowe, dyrektorów wykonawczych (CEO) oraz ambitnych celebrytów podziwianych przez miliony fanów. Zdaniem niektórych specjalistów kobiety noszące biżuterię na tym palcu, to osoby uparte z wysokimi aspiracjami, które odczuwają silną potrzebę kontrolowania swojego życia publicznego.

Oczywiście Meghan nosi także pierścionek, który dostała od księcia Harry'ego. Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle wart jest około 50 000 funtów i zaprojektował go sam... książę! Zawiera dwa diamenty pochodzące z kolekcji jego zmarłej matki, księżnej Diany oraz diament z Bostwany, miejsca ważnego dla pary. Teraz do tej biżuterii Meghan Markle dołączyła skromna srebrna bransoletka z malutkim krzyżykiem.

Bransoletkę Meghan Markle w pełnej okazałości macie okazję podziwiać w naszej galerii.  

1/5
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @East News
1/5

Tak wygląda bransoletka Meghan Markle.

2/5
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @East News
2/5

Srebrna bransoletka Meghan Markle to pamiątka po jej niedawnym chrzcie.

3/5
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @East News
3/5

Do kolekcji biżuterii Meghan Markle dołączyła teraz srebrna bransoletka.

4/5
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @Getty Images
4/5

Srebrna bransoletka Meghan Markle to pamiątka po jej niedawnym chrzcie.

5/5
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @East News
5/5

Srebrna bransoletka Meghan Markle to pamiątka po jej niedawnym chrzcie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.