Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje Cheryl Sanders. Dublerka Nicole Kidman zginęła podczas strzelaniny w Ohio

W sprawę zamieszany jest były mąż kaskaderki

Redakcja VIVA! 18 lutego 2020 20:45
Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman
Fot. Getty Images/Instagram

Cheryl Sanders (znana również jako Cheryl Wheeler-Dixon), uznana kaskaderka z Hollywood, zginęła podczas strzelaniny w Ohio. Jak informuje dziennik New York Post, wraz z 59-latką zginął jej mąż, Robert Reed Sanders.

Nie żyje Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman

Cheryl Sanders była kaskaderką i dublerką. Jej kariera rozpoczęła się w 1987 roku, wzięła udział w wielu głośnych produkcjach, jak Powrót do przeszłości, Szklana pułapka, Zabójcza Broń, Aniołki Charliego. Współpracowała również ze znanymi gwiazdami – była dublerką m.in. Nicole Kidman, Sandry Bullock, Cameron Diaz i Sharon Stone.

Zgodnie z doniesieniami mediów, para zginęła pod domem byłego męża kobiety, Lindseya Duncana. Mężczyzna zeznał, że Robert Sanders (obecny mąż zmarłej Cheryl Sanders) zachowywał się agresywnie i zaatakował jego obecną partnerkę Molly. Po chwili do awantury dołączyła sama kaskaderka. „Nagle rozpoczęło się piekło”, mówił na konferencji prasowej.

Według dziennika Dailyton Daily News, Duncan sięgnął po broń w ramach samoobrony. Śledczy ustalili, że mężczyzna zastrzelił byłą żonę i jej partnera – nie usłyszał jednak zarzutów, a sprawę określono mianem „uzasadnionego zabójstwa”. W przeciwieństwie do ofiar, miał pozwolenie na broń.

„[...] w tym wszystkim najtrudniejsze jest to, że muszę opowiedzieć naszym dzieciom, że ich matka nie żyje”, powiedział Lindsey Duncan w rozmowie z portalem Dayton 24/7 Now. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zen Formulas (@zenformulas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zen Formulas (@zenformulas)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.