Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje Cheryl Sanders. Dublerka Nicole Kidman zginęła podczas strzelaniny w Ohio

W sprawę zamieszany jest były mąż kaskaderki

Redakcja VIVA! 18 lutego 2020 20:45
Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman
Fot. Getty Images/Instagram

Cheryl Sanders (znana również jako Cheryl Wheeler-Dixon), uznana kaskaderka z Hollywood, zginęła podczas strzelaniny w Ohio. Jak informuje dziennik New York Post, wraz z 59-latką zginął jej mąż, Robert Reed Sanders.

Nie żyje Cheryl Sanders, dublerka Nicole Kidman

Cheryl Sanders była kaskaderką i dublerką. Jej kariera rozpoczęła się w 1987 roku, wzięła udział w wielu głośnych produkcjach, jak Powrót do przeszłości, Szklana pułapka, Zabójcza Broń, Aniołki Charliego. Współpracowała również ze znanymi gwiazdami – była dublerką m.in. Nicole Kidman, Sandry Bullock, Cameron Diaz i Sharon Stone.

Zgodnie z doniesieniami mediów, para zginęła pod domem byłego męża kobiety, Lindseya Duncana. Mężczyzna zeznał, że Robert Sanders (obecny mąż zmarłej Cheryl Sanders) zachowywał się agresywnie i zaatakował jego obecną partnerkę Molly. Po chwili do awantury dołączyła sama kaskaderka. „Nagle rozpoczęło się piekło”, mówił na konferencji prasowej.

Według dziennika Dailyton Daily News, Duncan sięgnął po broń w ramach samoobrony. Śledczy ustalili, że mężczyzna zastrzelił byłą żonę i jej partnera – nie usłyszał jednak zarzutów, a sprawę określono mianem „uzasadnionego zabójstwa”. W przeciwieństwie do ofiar, miał pozwolenie na broń.

„[...] w tym wszystkim najtrudniejsze jest to, że muszę opowiedzieć naszym dzieciom, że ich matka nie żyje”, powiedział Lindsey Duncan w rozmowie z portalem Dayton 24/7 Now. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zen Formulas (@zenformulas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zen Formulas (@zenformulas)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.