Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
POŻEGNANIE

Natalia Madejczyk z You Can Dance nie żyje. W mieszkaniu tancerki wybuchł pożar

„Moje serce pęka”, napisał poruszony Michał Piróg

Rafał Kowalski 22 czerwca 2022 11:11
Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

W 2007 roku pojawiła się w pierwszej edycji You Can Dance i zajęła wysokie piąte miejsce. Publiczność zapamiętała jej niezwykły talent, ogromną energię i rude, piękne włosy. Niestety, jak podali przyjaciele tancerki – Natalia Madejczyk nie żyje. W jej mieszkaniu doszło do pożaru, po którym uczestniczka show TVN walczyła o życie w szpitalu…

Natalia Madejczyk nie żyje. Co się stało?

Dwudziestego czerwca w sieci pojawiły się pierwsze niepokojące informacje na temat Natalii Madejczyk. Kolega tancerki z programu Maciej Florek zamieścił wpis, w którym poprosił o kierowanie w stronę Natalii dobrych myśli. Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu, walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę Was (...) o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii. Wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą”, pisał wtedy na Facebooku.

Inne źródła podały, że w mieszkaniu Natalii wybuchł pożar, po którym ulubienica widzów trafiła do szpitala. Tam stwierdzono, że aż 60% jej ciała uległo poparzeniu. Stan gwiazdy You Can Dance oceniono jako krytyczny.

Niestety Natalii Madejczyk nie udało się uratować…”Kochani, bardzo dziękuję za tak duży odzew. Natalia dzisiaj umarła. Modlitwa będzie na pewno darem dla tak niezwykłej osoby... Jak będę wiedział o szczegółach związanych z pogrzebem, dam znać...”, dopisał w komentarzu Maciej Florek. Tancerka zmarła wczoraj.

Zobacz teżRafał Roofi Kamiński podbił serca fanów w pierwszej edycji You Can Dance. Co dziś robi?

Natalia Madejczyk, 2007

Natalia Madejczyk z You Can Dance 2007 nie żyje
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. AKPA BARANOWSKI

Pożegnanie Natalii Madejczyk. Wpisy znajomych, pogrzeb

W internecie pojawiło się już kilka pięknych wpisów, którymi przyjaciele żegnają tancerkę. „Słowa, tyle słów... niewypowiedzianych. Taniec... tyle pięknych kroków nie wytańczonych. Spotkanie ... tyle nieodbytych spotkań. Plany... tyle planów niezrealizowanych. Marzenia ... Eh! Szok i niedowierzanie.  Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino - za oddanie, pasję, Twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku - było Twoim ostatnim sędziowaniem - niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę... Spoczywaj w spokoju Natalko... Na Zawsze Pozostaniesz w naszych SERCACH”,  napisano na Facebooku w Grupie Festiwale.

Smutna wiadomość dotarła też do jurora programu TVN Michała Piroga. „Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze. Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy”, napisał na Instagramie. „Dzisiaj zadzwoniła Małgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą. Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas”, dodał pełen emocji.

Bliskim Natalii Madejczyk składamy wyrazy największego współczucia. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pożegnanie tancerki. 

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Gleba Florek wygrał 1. edycję You Can Dance. Jak dziś wygląda życie tancerza?„Przez życie trzeba płynąć. A jak źle popłyniesz, też będzie dobrze, ponieważ zbierzesz cenne doświadczenie na przyszłość”

Natalia Madejczyk z kolegami z You Can Dance, 2016

Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.