Natalia Filewa nie żyje
Fot. Kommersant/Associated Press/East News
POŻEGNANIE

Nie żyje jedna z najbogatszych Rosjanek! Kim była Natalia Filewa?

Miała 55 lat

Olga Figaszewska 1 kwietnia 2019 10:10
Natalia Filewa nie żyje
Fot. Kommersant/Associated Press/East News

Nie żyje jedna z najbogatszych Rosjanek. Miała 55 lat. Natalia Filewa zginęła w katastrofie prywatnego samolotu niedaleko Frankfurtu nad Menem w Niemczech.

Nie żyje Natalia Filewa

Jak poinformowały rosyjskie media na pokładzie niewielkiego samolotu, którym przemieszczała się Natalia Filewa znajdowały się trzy osoby. Nikomu nie udało się przeżyć. W niedzielne popołudnie maszyna wyruszyła z Francji i miała zakończyć swoją podróż w Egelsbach w pobliżu Frankfurtu nad Menem. Niestety doszło do tragedii. Przy lądowaniu maszyna spadła i zajęła się ogniem.

Kim była Natalia Filewa?

Natalia Filewa była zaliczana do grona najbogatszych Rosjanek. W ostatnim czasie majątek bizneswoman magazyn Forbes oszacował na 600 mln dolarów. Natalia Filewa była współwłaścicielką holdingu S7 Group, drugim co do wielkości operatorem lotniczym w Rosji. 

„Jej obraz jako błyskotliwego lidera i wspaniałej osoby na zawsze pozostanie w pamięci pracowników.  To nieodwracalna strata dla całego zespołu ”, napisano w oświadczeniu firmy. 

Rosyjskie media informują, że w wypadku zginął także ojciec Natalii Filewej. Na chwilę obecną nie zostało to potwierdzone. „Maszyna jest kompletnie wypalona, identyfikacja ofiar będzie trudna i może zająć kilka dni”, mówił rzecznik miejscowej policji.  

TAGI #śmierć

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.