Olga Figaszewska 7 lutego 2018 17:00
1/4
Maciej Rybus z narzeczoną, kim jest tajemnicza Rosjanka?
Copyright @Twitter/Maciej Rybus
1/4

Do grona WAGs właśnie dołączyła dziewczyna Macieja Rybusa. Polski piłkarz niedawno oświadczył się swojej ukochanej, czym pochwalił się na Twitterze i wzbudził ogromne zainteresowanie fanów. Kim jest jego wybranka?  

 

Zobacz też: Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! Kim są Narciarskie WAGs?

Zobacz też: Luksus, sława, pieniądze... Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?


Kim jest narzeczona Macieja Rybusa?

Maciej Rybus to reprezentant Polski w piłce nożnej. Ale podobnie jak jego koledzy, na co dzień gra w innych barwach, a dokładnie w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa. Nie tylko w życiu zawodowym piłkarza wiele się dzieje. Przez lata był w związku z Natalią Czubaj, a teraz okazuje się, że znalazł nową miłość. Sportowiec udał się do Hiszpanii, by tam zregenerować siły przez kolejnymi rozgrywkami klubowymi. Okazuje się, że nie pojechał tam sam.

 

Polecamy: „Moją rodzinę bolało, kiedy wszyscy pisali, że jestem z Arkiem dla pieniędzy’’. TYLKO U NAS! Wywiad z Jessicą Ziółek

 

Na Twitterze opublikował pierwsze zdjęcie z tajemniczą brunetką  i oznajmił, że właśnie się zaręczył! Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który ofiarował ukochanej. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała ,,Да”.

 

O wybrance Macieja Rybusa nadal wiemy dość niewiele. Możemy się jedynie domyślać, że pochodzi z Rosji. Piękność była widziana u boku Macieja podczas charytatywnego turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę”, zorganizowanym przez niego w Łowiczu. Trzeba przyznać, że wobec jej urody nie można być obojętnym.

 

Polecamy: Kiedyś modelka, dziś królowa WAGs. Poznajcie żonę Kamila Grosickiego, Dominikę. Czy zagrozi pozycji Anny Lewandowskiej?

 

 

3/4
Maciej Rybus z narzeczoną
Copyright @Twitter Maciej Rybus
3/4

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.