Czy zagrozi pozycji Anny Lewandowskiej?

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2018 21:10

Żony polskich piłkarzy wzbudzają sensację nie tylko w czasach Euro. Najczęściej w kontekście polskich WAGs mówi się o Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Annie Lewandowskiej oraz o Sarze Boruc. Teraz w pierwszej trójce coraz częściej wymienia się żonę Kamila Grosickiego. Była modelka o nietuzinkowej urodzie podbija serca kibiców i fanów piłki nożnej. Kim jest Dominika Grosicka? 

Kim jest żona Kamila Grosickiego, Dominika?

Żona Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka przede wszystkim mówi o sobie: „Jestem mamą na pełen etat. Dzieciaki pochłaniają mnóstwo czasu. Czasami w ciągu dnia nie mam dla siebie godziny, więc ciężko nazwać to bajką. Z drugiej strony jeździmy po świecie, możemy sobie pozwolić na fajne rzeczy, żyjemy na dobrym poziomie. Ale coś za coś”, mówi.

„Dzieci co chwilę zmieniają szkołę, ja mam co chwilę inny dom. Takie zmiany miejsca też nie należą do przyjemności. Ciągle tylko pakowanie i rozpakowywanie. Poświęciłam swoje życie pracy Kamila i dzieciom. Nie spełniam się zawodowo, bo żyję dla nich, dla Kamila, żeby miał gdzie wrócić i czuł się w domu dobrze”, powiedziała w jednym z wywiadów. Faktycznie, Dominika Grosicka w pełni spełnia się w roli żony i matki dwójki dzieci.

Z Kamilem Grosickim są małżeństwem od 2011 roku. Gdy świętowali szóstą rocznicę ślubu, piłkarz zamieścił w sieci wzruszające video ze ślubu pary. Na nim widać, że pan młody był lekko stremowany, ale po przysiędze małżeńskiej uśmiech nie schodził mu z twarzy! Para po uroczystościach kościelnych udała się limuzyną do XIX-wiecznego pałacu w Maciejewie. Na weselu młodej parze przygrywał zespół Boys.

Dominika Grosicka królową WAG's

Dziś zakochani wychowują dwójkę dzieci -  ich 5-letnią córką Mają i 13-letnim Marcelem, synem Dominiki z poprzedniego związku i sprawiają wrażenie szczęśliwych. Do tej pory media rozpisywały się o Kamilu, ale coraz częściej mówi się o jego pięknej żonie Dominice. Wysoka blondynka o dużych oczach i pełnych ustach przykuła uwagę internautów. Nic dziwnego, bo Dominika Grosicka była kiedyś modelką!

eraz spełnia się jako matka i żona. Trudno jednak uwierzyć, że Dominika jest mamą dwójki dzieci - takiej figury może jej pozazdrościć niejedna kobieta! To oczywiście zasługa odpowiedniej diety i ćwiczeń. Zdjęciami z treningów Grosicka chwali się z fanami na Instagramie. Stąd wiadomo, że często uczestniczy w zjazdach organizowanych przez Annę Lewandowska.

Co jeszcze znajdziemy na Instagramie Dominiki Grosickiej? Żona Kamila Grosickiego chętnie pokazuje zdjęcia ukochanego i swoich pociech. Na Instagramie Grosickiej można zauważyć, że fascynuje ją świat mody. Była modelka chętnie pokazuje swoje stylizacje. Wyszukany styl, piękna uroda, wyrzeźbiona sylwetka  i ogromne wsparcie udzielane mężowi sprawiło, że Dominika Grosicka powoli wyrasta na królową WAG! Zasłużyła na ten tytuł? Oceńcie sami!  

1/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
1/8

Kamil Grosicki i Dominika Grosicka  są małżeństwem od 2011 roku.

2/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
2/8

Dominika Grosicka została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych polskich WAG's! Jej Instagram obserwuje ponad 95 tysięcy użytkowników. Znajdziemy tam zdjęcia, na którym Grosicka pokazuje swoje życie prywatne - romantyczne chwile z mężem, szalony czas z dziećmi czy przyjaciółkami.

3/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
3/8

Piękna Dominika Grosicka, jest żoną Kamila Grosickiego już od pięciu lat. Para ma już dwójkę dzieci - synka i córeczkę: Marcela i Maję. Zanim jednak została żoną piłkarza, Dominika robiła karierę jako modelka. Para poznała się na jednej z imprez. Początkowo piękna modelka nie była jednak zainteresowana młodym piłkarzem...

4/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
4/8

Początki ich związku nie były łatwe: „Byłem w niej strasznie zakochany, ale ona miała kogoś innego. Więc ja byłem kumplem, przyjacielem, choć cały czas się w niej podkochiwałem. Przez chwilę byliśmy razem, potem na rok odstawiła mnie na boczny tor”, zdradził w rozmowie z Przeglądem Sportowym piłkarz.

5/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
5/8

„Pamiętam, jak wracałem z meczu Jagiellonii, napisałem do niej, oddzwoniła, zaczęliśmy rozmawiać. Miałem dwa dni wolnego, pojechałem do niej. I tak się zaczął nasz związek, który trwa już sześć lat. Musi być wyrozumiała, by ze mną żyć, akceptować takiego, jakiego poznała i pokochała”, mówi Grosicki.

6/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
6/8

Już od kilku sezonów Dominika Grosicka wraz z przyjaciółką i żoną innego piłkarza, Martą Klik jeżdżą do Dojo. Panie bardzo się lubią i wspierają, dlatego też z chęcią uczestniczą w obozach Anny Lewandowskiej.

7/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
7/8

Dominika Grosicka utrzymuje kontakt z innymi WAG's, choćby z Martą Glik, Sarą Boruc czy Anną Lewandowską. Panie często pojawiają się razem na trybunach, gdzie dzielnie kibicują swoim mężom.

8/8
Dominika Grosicka, WAG, żona Kamila Grosickiego
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
8/8

Dominika Grosicka wiedzie aktywne życie. Żona Kamila Grosickiego bardzo dba o swoją sylwetkę. Często dodaje zdjęcia z siłowni czy treningów. Uczęszcza także na obozy Anny Lewandowskiej. Grosicka z dnia na dzień zyskuje coraz większy rozgłos. Czy faktycznie jest jedną z najpiękniejszych WAG's? My nie mamy wątpliwości!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.