O TYM SIĘ MÓWI!

Kiedyś modelka, dziś królowa WAGs. Poznajcie żonę Kamila Grosickiego, Dominikę!

Czy zagrozi pozycji Anny Lewandowskiej?

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2018 21:10

Żony polskich piłkarzy wzbudzają sensację nie tylko w czasach Euro. Najczęściej w kontekście polskich WAGs mówi się o Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Annie Lewandowskiej oraz o Sarze Boruc. Teraz w pierwszej trójce coraz częściej wymienia się żonę Kamila Grosickiego. Była modelka o nietuzinkowej urodzie podbija serca kibiców i fanów piłki nożnej. Kim jest Dominika Grosicka? 

Kim jest żona Kamila Grosickiego, Dominika?

Żona Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka przede wszystkim mówi o sobie: „Jestem mamą na pełen etat. Dzieciaki pochłaniają mnóstwo czasu. Czasami w ciągu dnia nie mam dla siebie godziny, więc ciężko nazwać to bajką. Z drugiej strony jeździmy po świecie, możemy sobie pozwolić na fajne rzeczy, żyjemy na dobrym poziomie. Ale coś za coś”, mówi.

„Dzieci co chwilę zmieniają szkołę, ja mam co chwilę inny dom. Takie zmiany miejsca też nie należą do przyjemności. Ciągle tylko pakowanie i rozpakowywanie. Poświęciłam swoje życie pracy Kamila i dzieciom. Nie spełniam się zawodowo, bo żyję dla nich, dla Kamila, żeby miał gdzie wrócić i czuł się w domu dobrze”, powiedziała w jednym z wywiadów. Faktycznie, Dominika Grosicka w pełni spełnia się w roli żony i matki dwójki dzieci.

Z Kamilem Grosickim są małżeństwem od 2011 roku. Gdy świętowali szóstą rocznicę ślubu, piłkarz zamieścił w sieci wzruszające video ze ślubu pary. Na nim widać, że pan młody był lekko stremowany, ale po przysiędze małżeńskiej uśmiech nie schodził mu z twarzy! Para po uroczystościach kościelnych udała się limuzyną do XIX-wiecznego pałacu w Maciejewie. Na weselu młodej parze przygrywał zespół Boys.

Dominika Grosicka królową WAG's

Dziś zakochani wychowują dwójkę dzieci -  ich 5-letnią córką Mają i 13-letnim Marcelem, synem Dominiki z poprzedniego związku i sprawiają wrażenie szczęśliwych. Do tej pory media rozpisywały się o Kamilu, ale coraz częściej mówi się o jego pięknej żonie Dominice. Wysoka blondynka o dużych oczach i pełnych ustach przykuła uwagę internautów. Nic dziwnego, bo Dominika Grosicka była kiedyś modelką!

eraz spełnia się jako matka i żona. Trudno jednak uwierzyć, że Dominika jest mamą dwójki dzieci - takiej figury może jej pozazdrościć niejedna kobieta! To oczywiście zasługa odpowiedniej diety i ćwiczeń. Zdjęciami z treningów Grosicka chwali się z fanami na Instagramie. Stąd wiadomo, że często uczestniczy w zjazdach organizowanych przez Annę Lewandowska.

Co jeszcze znajdziemy na Instagramie Dominiki Grosickiej? Żona Kamila Grosickiego chętnie pokazuje zdjęcia ukochanego i swoich pociech. Na Instagramie Grosickiej można zauważyć, że fascynuje ją świat mody. Była modelka chętnie pokazuje swoje stylizacje. Wyszukany styl, piękna uroda, wyrzeźbiona sylwetka  i ogromne wsparcie udzielane mężowi sprawiło, że Dominika Grosicka powoli wyrasta na królową WAG! Zasłużyła na ten tytuł? Oceńcie sami!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.