Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Rybus ożenił się z piękną Rosjanką!

Gdzie i kiedy odbyła się wielka uroczystość?

Olga Figaszewska 19 marca 2018 11:55
Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus

Niecały miesiąc temu Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej, a teraz okazuje się, że para jest już po ślubie! Fani są zaskoczeni tak ekspresowym tempem. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość zaślubin? I w końcu, co wiemy o jego tajemniczej wybrance?

Maciej Rybus się ożenił! Gdzie i kiedy odbył się ślub?

Para pobrała się w weekend, a dokładnie 18 marca w Rosji. Informację o ślubie Macieja Rybusa udostępnił na swoim Twitterze rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew. „Stosunki między Polską, a Osetią zostały umocnione. Szczęścia młodej parze!”, podpisał zdjęcie z nowożeńcami.

Dopiero później fotografią z żoną podzielił się piłkarz Lokomotiv Moskwa. Wybranka piłkarza zachwyciła piękną, koronkową suknią ślubną z długim trenem. Lana wystąpiła również w tradycyjnym rosyjskim stroju. 

Kim jest żona Macieja Rybusa?

Maciej Rybus to reprezentant Polski w piłce nożnej, jednak na co dzień gra w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Nie tylko w życiu zawodowym piłkarza wiele się dzieje. Przez lata był w związku z Natalią Czubaj. Na początku roku media obiegła informacja, że znalazł miłość. Sportowiec udał się do Hiszpanii, by tam zregenerować siły przez kolejnymi rozgrywkami klubowymi.  Wyjechał tam wraz z ukochaną.

Na Twitterze opublikował wówczas pierwsze zdjęcie z tajemniczą brunetką. Wtedy właśnie oznajmił, że się zaręczył. Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który ofiarował ukochanej. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała ,,Tak”.

O wybrance Macieja Rybusa nadal wiemy dość niewiele. Piękna Lana była widziana u boku Macieja podczas charytatywnego turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę”, zorganizowanym przez niego w Łowiczu.

„Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Trzeba przyznać, że wobec jej urody nie można być obojętnym. 

 

 

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.