Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Rybus ożenił się z piękną Rosjanką!

Gdzie i kiedy odbyła się wielka uroczystość?

Olga Figaszewska 19 marca 2018 11:55
Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus

Niecały miesiąc temu Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej, a teraz okazuje się, że para jest już po ślubie! Fani są zaskoczeni tak ekspresowym tempem. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość zaślubin? I w końcu, co wiemy o jego tajemniczej wybrance?

Maciej Rybus się ożenił! Gdzie i kiedy odbył się ślub?

Para pobrała się w weekend, a dokładnie 18 marca w Rosji. Informację o ślubie Macieja Rybusa udostępnił na swoim Twitterze rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew. „Stosunki między Polską, a Osetią zostały umocnione. Szczęścia młodej parze!”, podpisał zdjęcie z nowożeńcami.

Dopiero później fotografią z żoną podzielił się piłkarz Lokomotiv Moskwa. Wybranka piłkarza zachwyciła piękną, koronkową suknią ślubną z długim trenem. Lana wystąpiła również w tradycyjnym rosyjskim stroju. 

Kim jest żona Macieja Rybusa?

Maciej Rybus to reprezentant Polski w piłce nożnej, jednak na co dzień gra w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Nie tylko w życiu zawodowym piłkarza wiele się dzieje. Przez lata był w związku z Natalią Czubaj. Na początku roku media obiegła informacja, że znalazł miłość. Sportowiec udał się do Hiszpanii, by tam zregenerować siły przez kolejnymi rozgrywkami klubowymi.  Wyjechał tam wraz z ukochaną.

Na Twitterze opublikował wówczas pierwsze zdjęcie z tajemniczą brunetką. Wtedy właśnie oznajmił, że się zaręczył. Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który ofiarował ukochanej. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała ,,Tak”.

O wybrance Macieja Rybusa nadal wiemy dość niewiele. Piękna Lana była widziana u boku Macieja podczas charytatywnego turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę”, zorganizowanym przez niego w Łowiczu.

„Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Trzeba przyznać, że wobec jej urody nie można być obojętnym. 

 

 

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.