Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Rybus ożenił się z piękną Rosjanką!

Gdzie i kiedy odbyła się wielka uroczystość?

Olga Figaszewska 19 marca 2018 11:55
Maciej Rybus z żoną, Kim jest żona Macieja Rybusa?
Fot. Twitter/Maciej Rybus

Niecały miesiąc temu Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej, a teraz okazuje się, że para jest już po ślubie! Fani są zaskoczeni tak ekspresowym tempem. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość zaślubin? I w końcu, co wiemy o jego tajemniczej wybrance?

Maciej Rybus się ożenił! Gdzie i kiedy odbył się ślub?

Para pobrała się w weekend, a dokładnie 18 marca w Rosji. Informację o ślubie Macieja Rybusa udostępnił na swoim Twitterze rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew. „Stosunki między Polską, a Osetią zostały umocnione. Szczęścia młodej parze!”, podpisał zdjęcie z nowożeńcami.

Dopiero później fotografią z żoną podzielił się piłkarz Lokomotiv Moskwa. Wybranka piłkarza zachwyciła piękną, koronkową suknią ślubną z długim trenem. Lana wystąpiła również w tradycyjnym rosyjskim stroju. 

Kim jest żona Macieja Rybusa?

Maciej Rybus to reprezentant Polski w piłce nożnej, jednak na co dzień gra w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Nie tylko w życiu zawodowym piłkarza wiele się dzieje. Przez lata był w związku z Natalią Czubaj. Na początku roku media obiegła informacja, że znalazł miłość. Sportowiec udał się do Hiszpanii, by tam zregenerować siły przez kolejnymi rozgrywkami klubowymi.  Wyjechał tam wraz z ukochaną.

Na Twitterze opublikował wówczas pierwsze zdjęcie z tajemniczą brunetką. Wtedy właśnie oznajmił, że się zaręczył. Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który ofiarował ukochanej. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała ,,Tak”.

O wybrance Macieja Rybusa nadal wiemy dość niewiele. Piękna Lana była widziana u boku Macieja podczas charytatywnego turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę”, zorganizowanym przez niego w Łowiczu.

„Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Trzeba przyznać, że wobec jej urody nie można być obojętnym. 

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…