Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Niepokojące słowa Moniki Zamachowskiej: „Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć”

„Pokazują to nasze doświadczenia”

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 06:52
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Byli przykładem pary, która dla prawdziwej miłości jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Oboje wiedli ustatkowane życie, ale uczucie okazało się silniejsze. Odeszli od swoich partnerów i założyli nową rodzinę. Choć podkochiwała się w nim jeszcze jako siedemnastolatka, to dzisiaj już wie, że nigdy człowiek nie jest dany drugiemu człowiekowi na zawsze. Monika Zamachowska udzieliła wyjątkowo szczerego wywiadu. W rozmowie z Twoim Imperium opowiedziała o swoim związku z mężem, Zbigniewem Zamachowskim. „Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć”, wyznała dziennikarka. Co skłoniło ją do takiej refleksji?

Monika Zamachowska o związku ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Zamachowska słynie z odważnych wyznań. Dziennikarka nie boi się wprost mówić lub pisać o tym, co myśli. „Uważam, że trzeba demaskować tabu, obnażać stereotypy, walczyć z hipokryzją. To jest oczywiście głupie. Nina Terentiew uczyła mnie, że jeśli ktoś nie chce czegoś usłyszeć, a ja mu to powiem, to nie zjednam sobie przyjaciela, więc po co to robić. Ale ja się wolno uczę i często nie przewiduję konsekwencji dla mnie samej”, powiedziała jakiś czas temu Dziennikowi.pl.

I tak jest i tym razem. Swoimi słowami zaskoczyła zarówno internautów, jak i czytelników Twojego Imperium. W rozmowie z dziennikarzem magazynu Monika Zamachowska opowiedziała o swoich obawach dotyczących tego, że boi się tego, jak mogą potoczyć się losy jej małżeństwa.

Przypomnijmy, że dziennikarka od pięciu lat jest żoną Zbigniewa Zamachowskiego.  Nic nie zapowiadało tego, że połączy ich uczucie, dla którego będą w stanie poświęcić wszystko.

Niestety, rzeczywistość zweryfikowała związek pary. W najnowszym wywiadzie Monika Zamachowska w gorzkich słowach opisuje swą miłość: „Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia”, opowiada. Czyżby w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich nie działo się najlepiej...? 

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?