Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Brodka opublikowała zdjęcie narzeczonego... w kąpielówkach!

W ten sposób artystka rozlicza się z plotkami o rozstaniu

Konrad Szczęsny 25 września 2019 20:43
Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański

Mimo że ma na koncie ponad sto tysięcy sprzedanych płyt, jak ognia unika skandali i próżnego bywania na salonach. Jednak od czasu do czasu o życiu uczuciowym Moniki Brodki robi się głośno. Tym razem spekulowano, że po dwóch latach rozstała się ze swoim narzeczonym, Przemysławem Dzienisem. A ona rozprawiła się z plotkami, publikując zdjęcie ukochanego... w szortach kąpielowych.

Monika Brodka dementuje plotki o rozstaniu z narzeczonym

Jeden z tygodników podał ostatnio informację, że zwyciężczyni trzeciej edycji Idola rozstała się z ukochanym, z którym od roku jest zaręczona. To zasmuciło fanów talentu Moniki Brodki, tym bardziej, że bardzo rzadko wypowiada się ona na temat swojego życia prywatnego. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami i filmikami, które dokumentują jej dokonania zawodowe. Co ciekawe jednak, spekulacje dotyczące rozstania z ukochanym musiały dotrzeć do samej zainteresowanej, ponieważ rozliczyła się ona z nimi w oryginalny sposób.

Artystka zamieściła na swoim profilu na InstaStories zdjęcie narzeczonego – fotografa Przemysława Dzienisa – w... szortach kąpielowych. Umieściła na nim różowe serduszko. Fani nie mają wątpliwości, że w ten sposób chciała zadać kłam spekulacjom dotyczącym ich rozstania...

Związki Moniki Brodki

Obecna w show-biznesie od 2004 roku Monika Brodka spotykała się najpierw z aktorem Janem Wieczorkowskim. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu - rozstali się w 2006 roku po roku związku. Natomiast w 2018 roku media obiegła sensacyjna informacja, że wokalistka zaręczyła się ze swoim partnerem, uznanym fotografem Przemysławem Dzienisem, z którym zaczęła spotykać się w 2017 roku. Kim jest jej wybranek? To absolwent wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na koncie ma wiele projektów dla różnych magazynów oraz do sesji zdjęciowych. Jego zdjęcie publikujemy poniżej  

To właśnie to zdjęcie narzeczonego Moniki Brodki wywołało w mediach tak dużą sensację:

Przemysław Dzienis, narzeczony Moniki Brodki
Fot. InstaStories @monikabrodka

Monika Brodka jest zaręczona ze swoim partnerem od 2018 roku:

Monika Brodka
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.