Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Wszystko wskazuje na to, że nie jest już singielką. Dominika Tajner zakochana?!

Szczegóły jej związku ujawniła przyjaciółka

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2020 10:49
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po niedawnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner odnalazła nową miłość. Choć na razie nie chce komentować tego, kim jest jej wybranek, to postanowiła zrobić to za nią jej znajoma. Poznajcie szczegóły.

Dominika Tajner zakochana

Ubiegły rok nie był dla niej łatwy. Rozstanie z Michałem Wiśniewskim odcisnęło spory ślad w jej życiu. Choć początkowo nie chciała wierzyć, że jej małżeństwo z liderem Ich Troje dobiegło końca, po pewnym czasie pogodziła się z tą myślą. Para w bardzo elegancki sposób zakończyła swoje małżeństwo. Bez publicznego prania brudów, wzajemnych oskarżeń i tworzenia plotek na swój temat. 

Po wyjściu z sądu, Dominika Tajner napisała kilka słów na Instagramie: „Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś”, mieliśmy okazję przeczytać na profilu gwiazdy.

W rozmowie z viva.pl Dominika opowiedziała o tym, co było dla niej najtrudniejsze przy końcu związku: „Samo rozstanie z partnerem. To, że jest to komentowane, że mówi o tym cała Polska… Staram się dystansować od tego. Ale sama utrata partnera to nie jest przyjemny moment w życiu. […] Teraz czuję się bezpiecznie, poczucia bezpieczeństwa nie straciłam, bo nie straciłam też domu, pieniędzy, źródła utrzymania. Utraciłam przede wszystkim najbliższą osobę. Po 9 latach razem, a to jest bardzo, bardzo długo”, powiedziała.

Dziś na nowo układa sobie życie. Od pewnego czasu znów jest szczęśliwie zakochana. W sobotę 4 stycznia Dominika Tajner zmieniła na Facebooku status na w związku. Jest to dla jej fanów nie lada zaskoczenie, ponieważ w ostatnich miesiącach w mediach nie pojawiały się nawet plotki o nowym partnerze. Sama w rozmowie z Pudelkiem wyznała: „Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie”. I choć nie chciała zdradzać, kim jest jej wybranek, zrobiła to za nią jej znajoma.

Okazuje się, że wybrankiem Dominiki Tajner jest biznesmen z Warszawy, który prowadzi interesy w całej Europie: „Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej”, wyznała informatorka Faktu. Pozostaje nam więc pogratulować Dominice i życzyć dużo szczęścia w miłości!  

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.