Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NIM JEST GŁOŚNO!

Michał Wiśniewski już szuka nowej partnerki? Te doniesienia są na to dowodem!

Lider „Ich Troje” nie rozpacza po rozstaniu z Dominiką Tajner...

Konrad Szczęsny 19 kwietnia 2019 16:46
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wygląda na to, że Michał Wiśniewski źle znosi rozwód z Dominiką Tajner. Mimo że para formalnie nadal jest małżeństwem, gwiazdor Ich Troje zdecydował się założyć konto na popularnej aplikacji randkowej. W jaki sposób stara się przekonać do siebie potencjalne kandydatki? 

Michał Wiśniewski założył konto na Tinderze

To bodaj najpopularniejsza aplikacja randkowa, z której korzystają setki milionów osób na całym świecie. Tinder, bo o nim mowa, jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Należy zainstalować go na telefonie, połączyć z kontem na Facebooku (jedno kliknięcie), wybrać zdjęcie główne i... gotowe!  Do tego zaznacza się płeć osoby, z którą chcemy być sparowani, przedział wiekowy oraz zasięg, w promilu jakiego chcemy poszukiwać partnera/partnerki. Można jeszcze dodać kilka słów od siebie, by zachęcić potencjalne drugie połówki do interakcji. Wprowadzone dane są filtrowane przez aplikację i w ten sposób dobierani są kandydaci/kandydatki.

Jak podaje dziennik Fakt, z nowoczesnych dobrodziejstw technologicznych postanowił skorzystać także Michał Wiśniewski, o którego rozstaniu z Dominiką Tajner media rozpisują się od przeszło miesiąca. Wokalista Ich Troje stworzył konto, które połączył ze swoim profilem na Facebooku, stąd wiadomo, że nie może być w tym przypadku mowy o podszywaniu się obcej osoby pod showmana. 

Michał Wiśniewski na Tinderze: dane na profilu

Michał Wiśniewski postanowił zaintrygować potencjalne kandydatki i zaprezentować się z bardziej refleksyjnej, filozoficznej wręcz strony. Posłużył temu cytat z dzieła niemieckiego filozofa Fryderka Nietzschego „O pożytkach i szkodliwości historii dla życia”, który widnieje na profilu lidera Ich Troje.

„Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy, ani lęku, ten nigdy nie dowie się czym jest szczęście”, czytamy.

Czy za pomocą tej aplikacji Michał Wiśniewski znajdzie wreszcie „tę jedyną”? Trzymamy kciuki!  

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat:

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał Wiśniewski w marcu złożył jednak pozew o rozwód. Czyżby już nie rozpaczał po rozstaniu z żoną?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?