Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska komentuje plotki o kryzysie w małżeństwie!

„Przeżywamy drugą miłość”

Olga Figaszewska 10 lutego 2019 06:51
Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska

Dla tego uczucia byli w stanie poświęcić wszystko, chociaż ich miłości nikt nie dawał szans. Oni udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Od pięciu lat Monika i Zbigniew Zamachowscy tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jednak niedawno w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Dziennikarka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje! 

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają kryzys?

Wszystko za sprawą wywiadu, którego Monika Zamachowska udzieliła niedawno Twojemu Imperium. Na jego łamach pojawiła się następująca wypowiedź dziennikarki: „Chciałabym powiedzieć, że umrzemy trzymając się za ręce, ale niestety nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia...”. Słowa Moniki Zamachowskiej zaintrygowały fanów i media. Zinterpretowano je,  jako obawę o to, jak potoczyć się losy jej małżeństwa. W efekcie w sieci zaczęły się pojawiły się plotki o kryzysie. 

Prezenterka w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie, publikując na swoim Instagramie wspólną fotografię z mężem. Ich miłość kwitnie! „Kochani! Pozdrawiamy Was z Zakopanego, rownież wszystkich tych, którzy nam życzą rozwodu. Niestety: czeka ich spore rozczarowanie, bo właśnie przeżywamy drugą miłość. Nawet nie wiem, czy to w ogóle jest możliwe, ale wygląda na to, że znowu się w sobie zakochaliśmy... ”, napisała gwiazda na Instagramie. 

Życzymy szczęścia!  

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.