Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, premiera filmu Skołowani, Warszawa, 11.04.2023
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum
O tym się mówi!

Zbigniew Zamachowski był żonaty trzy razy. Teraz planuje kolejną uroczystość

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku"

Aleksandra Frankowska 22 listopada 2023 11:03
Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, premiera filmu Skołowani, Warszawa, 11.04.2023
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Zbigniew Zamachowski był żonaty już trzy razy. Według nieoficjalnych informacji, aktor szykuje się do kolejnego ślubu z partnerką, Gabrielą Muskałą. Swoje poprzednie małżeństwo zakończył w 2021 roku, biorąc rozwód z Moniką Richardson. Kiedy możemy spodziewać się informacji o kolejnej uroczystości? 

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Prezenterka pożegnała ją w poruszający sposób 

Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty

Jeden z najlepszych polskich aktorów ma za sobą dość obfitą przeszłość, jeśli chodzi o kwestie miłosne. Aktor na ślubnym kobiercu stawał bowiem już trzy razy. 62-letni aktor był mężem Anny Komornickiej, Aleksandry Justy, z którą doczekał się czwórki dzieci oraz Moniki Richardson. Od pewnego czasu mówi się, że Zamachowski planuje po raz kolejny powiedzieć tak, tym razem swojej nowej partnerce.

Zbigniew Zamachowski, Dzień Dobry TVN, 2023 listopad
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Zbigniew Zamachowski, Dzień Dobry TVN, 2023 listopad

Zamachowski i Muskała planują ślub

Według nieoficjalnych informacji, Zbigniew Zamachowski po raz kolejny chce wziąć ślub. Tym razem jego wybranką jest aktorka, Gabriela Muskała. Para poznała się w pracy, podczas gry w teatrze Och-Teatr w Warszawie. Początkowo połączyła ich rola zakochanych, następnie wszystko przeniosło się do realnego świata. Para mieszka ze sobą, a o ślubie huczą nawet znajomi z bliskiego otoczenia. Chętnie pozują wspólnie podczas publicznych wydarzeń, nie szczędząc sobie czułości. Widać, że są w siebie prawdziwie zapatrzeni. 

CZYTAJ TEŻ: Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zachwycają w romantycznej sesji. Zdradzili receptę na udany związek

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok" – mówił jeden ze znajomych pary dla Twojego Imperium.

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, 2022
Fot. TRICOLORS/East News
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, 2022

Pudelek skontaktował się z Gabrielą Muskałą, którą zapytał o komentarz w tej sprawie.  "Niczego nie komentuję" - odparła w rozmowie telefonicznej. O komentarz zapytano również byłą żonę Zamachowskiego, Monikę Richardson. Ta była nieco bardziej pewna swojej wypowiedzi mówiąc "Odpowiem, że nie komentuję niczego. Pozdrawiam". Mówi się jednak, że pierwsze zaproszenia zostały już rozesłane. Skoro miłość rozkwitła tak bardzo, to w zasadzie, na co czekać? Przyjaciele dopingują parę, a Ci podobno mają już ręce pełne roboty. Przygotowania do rychłego ślubu idą pełną parą, a uroczystość ma wydarzyć się już niedługo. Czy to możliwe, że już niedługo będziemy mogli składać gratulacje nowożeńcom? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.