Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znowu razem? Aktor przeprosił ukochaną

Potwierdziły się pogłoski krążące na temat ich związku

Dorota Falkowska 24 listopada 2021 09:58
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Po głośnym rozstaniu przyszedł czas na głośne zejście się pary. Krążące od tygodni plotki się potwierdziły. To już oficjalne — Misiek Koterski i Marcela Leszczak wrócili do siebie. 

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znowu razem

Kilka miesięcy temu media obiegła wieść o tym, że jedna z najbardziej znanych par show-biznesu zakończyła swój związek. Pod koniec stycznia Marcela Leszczak potwierdziła informację o zakończeniu relacji z Michałem Koterskim. Nie było to pierwsze rozstanie w historii pary, niemniej jednak odbiło się szerokim echem. Wydawało się, że jest już ostateczne. Para doczekała się prawie 5-letniego syna Fryderyka, nad którym nadal dzielili opiekę, ale nic nie wskazywało na ich ponowne zejście się; zwłaszcza gdy Koterski zaczął spotykać się z aktorką Dagmarą Bryzek, koleżanką z planu zdjęciowego filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Syn Marka Koterskiego zakończył jednak związek z nową partnerką, a potem zdecydował się wrócić do dawnej miłości.

Zobacz także: Michał Koterski i Marcela Leszczak rzeczywiście się rozstali?

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Misiek Koterski przeprosił Marcelę Leszczak 

Informację o zejściu się pary potwierdziła oficjalnie Marcela Leszczak podczas premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda udzieliła wywiadu reporterowi plotek.pl, w którym wyznała, że ona i Michał Koterski znowu są parą. Plotki krążące od kilku tygodni w świecie mediów miały w sobie sporo prawdy, bowiem para spotykała się przez ostatni miesiąc. Postanowili jednak nie dzielić się tymi rewelacjami na swoich instagramowych profilach.

"Nie chcieliśmy do tej pory o tym mówić, bo lepiej robić wszystko w ciszy. Michał też tego doświadczył i wie, że lepiej zachować jakąś część siebie dla samego siebie. My naprawdę spędziliśmy cudowny ostatni miesiąc i ani razu nie podzieliłam się tym w social mediach" – opowiadała Marcela Leszczak.

Ukochana Miśka Koterskiego bardzo przeżyła jego związek, w który zaangażował się kilka miesięcy po ich rozstaniu. Zapewniła jednak, że jej partner za wszystko przeprosił, a wszelkie niedopowiedzenia zostały między nimi wyjaśnione. "Możesz się domyślić, co przeżywa osoba, która wychodzi ze związku, a ta druga układa sobie życie. Jest to na pewno trudne. Michał przeprosił też za to, że był powściągliwy w uczuciach, we wrzucaniu zdjęć" – wyznała Leszczak.

Czytaj też: Michał Koterski na uroczym zdjęciu z synkiem! Mały Fryderyk to cały tata!

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Czemu aktorzy zdecydowali, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę? "Jak jest dziecko, to się podejmuje walkę. Poza dzieckiem są też jednak uczucia. Zawsze nam się wydaje, że ogród jest bardziej zielony u sąsiada…", powiedziała Marcela Leszczak. "Ostatnio reżyser Michał Węgrzyn powiedział Michałowi, że lepszy znany wróg, więc Michał wrócił do mnie, bo mnie zna" – dodała żartobliwie.

Para spotyka się od miesiąca, ale na razie mieszkają osobno, chociaż ich kilkuletni synek chciałby mieć obu rodziców blisko siebie. "Powiedział, że chciałby mamę i tatę razem w domku. Wiem, że to jest Frysia marzenie", wyznała aktorka. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.