Misiek Koterski, Michał Koterski, Viva! kwiecień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Koterski jest zakochany! Aktor opublikował romantyczne zdjęcie

Kim jest Dagmara Bryzek?

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2021 11:57
Misiek Koterski, Michał Koterski, Viva! kwiecień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak niedawno przeszedł do historii. Para wspólnie doczekała się synka Fryderyka. Wciąż mają ze sobą bardzo dobre relacje. Byli partnerzy zaczęli układać życie na nowo i nie wypowiadają się na temat swojej prywatności. Teraz mówi się o tym, że Michał Koterski znalazł miłość. Jego serce skrada młodsza o 18 lat aktorka. Kim jest Dagmara Bryzek?

Michał Koterski jest zakochany

Relacja Marceli Leszczak i Michała Koterskiego była bardzo dynamiczna. Para rozstawała się, by w końcu znów zawalczyć o swój związek. Kilka miesięcy temu modelka potwierdziła, że postanowili się rozstać. Łączą ich świetne kontakty i wspólnie dbają o dobro swojej pociechy. Fryderyk jest dla nich całym światem. 

Okazuje się, że Michał Koterski od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany w zdolnej aktorce. Ich uczucie zrodziło się na planie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. O związku Michała Koterskiego i Dagmary Bryzek poinformował niedawno reżyser i scenarzysta produkcji, Janusz Iwanowski.

Zobacz też: Okrągłe urodziny i narodziny syna zmieniły Michała Koterskiego. „Niedługo będę beatyfikowany

„Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość - Michała "Miśka" Koterskiego, grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. Dagmara Bryzek gra kochankę miliardera z afery alkoholowej (…) I tak Michał i Dagmara, grając razem, zakochali się bez pamięci. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko- niczym grom z jasnego nieba- spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show-biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek”, napisał na Instagramie twórca, publikując kadr z filmu.

Para cieszy się wspólnie spędzonym czasem. W mediach społecznościowych pokazali zdjęcia z romantycznej kolacji. Każde z nich zostało oznaczone serduszkami.

Misiek Koterski, Dagmara Bryzek
Fot. Instastories @misiekkoterski, @dagmarabryzek

Misiek Koterski, Dagmara Bryzek
Fot. Instastories @misiekkoterski, @dagmarabryzek

Kim jest Dagmara Bryzek?

Ukochana Michała Koterskiego ma 23 lata. Dagmara Bryzek to uzdolniona aktorka, tancerka i wokalistka. Na co dzień studiuje na  Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Fani mogli ją podziwiać w serialu „Korona Królów”, gdzie wcielała się w rolę królowej Jadwigi. Pojawiła się także w „Na Wspólnej”.

Dagmara Bryzek to kobieta wielu talentów. Jest instruktorką jogi, prowadzi zdrowy styl życia, kocha podróże i jest veganką. W sieci dzieli się z obserwatorami swoimi przepisami. 

Zakochanym życzymy dużo szczęścia! 

Sprawdź też: Syn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek. Jak dziś czuje się Fryderyk?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.