Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się?!

Fani są zaniepokojeni

Redakcja VIVA! 17 września 2019 11:16
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego przeszedł do historii? Takie informacje pojawiają się w mediach od pewnego czasu. Skąd pojawiły się te spekulacje i o co chodzi?

Co się dzieje u Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego?

Podobno przestali obserwować sobie na Instagramie, a od pewnego czasu nie zamieszczają wspólnych zdjęć. To zaniepokoiło fanów pary. Tym bardziej, że ukochana Miśka Koterskiego opublikowała niedawno na swoim koncie smutne wpisy. „Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas”, brzmiał jeden z nich.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się 31 grudnia trzy lata temu. Michał grał spektakl sylwestrowy, na który koleżanka zaprosiła Marcelę. On miał 37 lat, ona – 24. Wszyscy ją przed „Miśkiem oszołomem” ostrzegali. Dziewięć miesięcy później pojawił się owoc ich miłości – Fryderyk, a oni wielokrotnie podkreślali, że są szczęśliwą rodziną.  

Kilka miesięcy temu udzielili nam wspólnego wywiadu, w którym opowiadali o swojej niezwykłej relacji. Na pytanie, czy planują ślub wyznali, że czekają na odpowiedni moment. Misiek Koterski wielokrotnie podkreślał, że Marcela zmieniła jego życie.

,,Dzięki Marceli uczę się, co to znaczy być mężczyzną w związku, co to w ogóle znaczy zbudować relację z kobietą, uczę się szacunku i takich małych, domowych rzeczy, bo Marcela jest perfekcjonistką. (….) Marcela stworzyła nam ciepły, otwarty dom. A marzenia….? Pierwszy raz w życiu mam poczucie jakby wszystkie się spełniły, więc marzę tylko o tym, żeby to szczęście nigdy nie minęło”, wyznał w rozmowie z Beatą Nowicką.

Mamy nadzieję, że plotki, które krążą w sieci okażą się nieprawdziwe. 

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.