Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się?!

Fani są zaniepokojeni

Redakcja VIVA! 17 września 2019 11:16
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego przeszedł do historii? Takie informacje pojawiają się w mediach od pewnego czasu. Skąd pojawiły się te spekulacje i o co chodzi?

Co się dzieje u Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego?

Podobno przestali obserwować sobie na Instagramie, a od pewnego czasu nie zamieszczają wspólnych zdjęć. To zaniepokoiło fanów pary. Tym bardziej, że ukochana Miśka Koterskiego opublikowała niedawno na swoim koncie smutne wpisy. „Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas”, brzmiał jeden z nich.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się 31 grudnia trzy lata temu. Michał grał spektakl sylwestrowy, na który koleżanka zaprosiła Marcelę. On miał 37 lat, ona – 24. Wszyscy ją przed „Miśkiem oszołomem” ostrzegali. Dziewięć miesięcy później pojawił się owoc ich miłości – Fryderyk, a oni wielokrotnie podkreślali, że są szczęśliwą rodziną.  

Kilka miesięcy temu udzielili nam wspólnego wywiadu, w którym opowiadali o swojej niezwykłej relacji. Na pytanie, czy planują ślub wyznali, że czekają na odpowiedni moment. Misiek Koterski wielokrotnie podkreślał, że Marcela zmieniła jego życie.

,,Dzięki Marceli uczę się, co to znaczy być mężczyzną w związku, co to w ogóle znaczy zbudować relację z kobietą, uczę się szacunku i takich małych, domowych rzeczy, bo Marcela jest perfekcjonistką. (….) Marcela stworzyła nam ciepły, otwarty dom. A marzenia….? Pierwszy raz w życiu mam poczucie jakby wszystkie się spełniły, więc marzę tylko o tym, żeby to szczęście nigdy nie minęło”, wyznał w rozmowie z Beatą Nowicką.

Mamy nadzieję, że plotki, które krążą w sieci okażą się nieprawdziwe. 

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.