Miley Cyrus
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Miley Cyrus przeżyła straszne chwile! Piosenkarka bała się o swoje życie...

„Moja mama zaczęła płakać i powtarzać, że jeśli wszyscy umrzemy, Noah zostanie sama”

Ksenia Krasko 12 lipca 2019 07:56
Miley Cyrus
Fot. East News

Kilka dni temu 26-letnia Miley Cyrus wystąpiła na festiwalu muzycznym Glastonbury w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że na krótko przed koncertem artystka i jej najbliżsi znaleźli się w prawdziwie dramatycznej sytuacji. Starsza siostra gwiazdy, 32-letnia Brandi, opowiedziała szokującą historię, która przytrafiła się jej rodzinie...

Kłopoty z samolotem Miley Cyrus

Miley Cyrus udała się na festiwal prywatnym samolotem ze swoją matką Tish Cyrus, siostrą Brandi Cyrus, zespołem zarządzającym i muzykami. Według informacji udzielonych przez Brandi za pośrednictwem jej podcastu Your Favorite Thing, samolot, którym leciały do Wielkiej Brytanii, prawie się rozbił. Piloci chcieli wykonać lądowanie awaryjne, ale dwie próby zakończyły się niepowodzeniem.

Przestraszona Miley spanikowała, a ich matka zaczęła płakać. „To było straszne. Miley siedzi na moich kolanach, mama trzyma mnie za rękę siedząc w przejściu, obie zaczynają wariować i nikt nie mówi nam, co się dzieje”, wspominała Brandi, która starała się zachować spokój. „Powiedziano nam, że nie powinnyśmy panikować. Wyjaśniono nam, że mamy na drodze inny samolot i że możemy się z nim zderzyć. Sama myśl o tym była straszna”, dodała najstarsza siostra Cyrus.

Ku wielkiemu przerażeniu rodziny Cyrus i członków zespołu, po dziesięciu minutach piloci podjęli kolejną nieudaną próbę lądowania. „Moja mama zaczęła płakać i powtarzać, że jeśli wszyscy umrzemy, Noah (młodsza siostra Miley – przyp. red.) zostanie sama”, wspomina Brandi. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, i artystka wraz z najbliższymi oraz współpracownikami wylądowała w Wielkiej Brytanii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brandi Cyrus (@brandicyrus)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.