O TYM SIĘ MÓWI

Tymi zdjęciami Miley Cyrus potwierdziła ślub z Liamem Hesmworthem!

Suknia panny młodej kosztowała fortunę! Poznaj szczegóły uroczystości

Konrad Szczęsny 27 grudnia 2018 12:27

Koniec spekulacji! Miley Cyrus potwierdziła ślub z Liamem Hemsworthem. Piosenkarka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z uroczystości, która odbyła się w domu pary w Tennessee 23 grudnia 2018 roku. Tym samym po niemal 10 latach związku, rozstaniach i powrotach, para wreszcie powiedziała sobie „tak”!

Ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Wiadomość o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha obiegła media w Wigilię, gdy jeden z przyjaciół pary, Conrad Corr, zamieścił na swoim InstaStories zdjęcia, które kojarzyły się jednoznacznie. Na jednym z nich gwiazdorska para, czule objęta, prawymi dłońmi trzymała nóż do krojenia tortu. Na innym widać było balony z napisem „Mr&Mrs”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „mąż i żona”. Po jakimś czas, gdy fotografiami zainteresowały się media, autor skasował je.

Zagraniczne portale donosiły, że na decyzję o sformalizowaniu związku wpłynęły m.in. szalejące pożary w Kalifornii, na skutek których willa Miley i Liama w Miami doszczętnie spłonęła.

Nie bez znaczenia był też fakt, że para jest ze sobą, z dwuletnią przerwa, od niemal dziesięciu lat.

„Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną”, zdradził informator serwisu Radar Online.

Koniec końców medialne doniesienia potwierdziła sama zainteresowana!

Zdjęcia ze ślubu Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Suknia ślubna panny młodej

Drugiego dnia świąt, 26 grudnia 2018 roku, Miley Cyrus opublikowała na swoim Instagramie i InstaStories czarno-białe zdjęcia oraz filmiki ze ślubu. Na jednym z nich czule całuje męża w usta. „To prawdopodobnie nasz milionowy pocałunek”, podpisała je. Z kolei na innych para pozuje przytulona.  „10 lat później...”, napisała pod nimi piosenkarka. Dzięki podpisowi „23.12.2018”, wiemy, że ślub miał miejsce w minioną niedzielę.

Na InstaStories Miley Cyrus zamieściła także filmiki z wesela. Na jednym z nich piosenkarka tańczy boso oraz śpiewa. W tle widoczne są dekoracje: białe oraz niebieskie balony i przystrojona choinka. 

Wiemy też, kto zaprojektował suknię ślubną gwiazdy. Choć wydaje się prosta i skromna, stoi za nią sama Vivienne Westwood. Koszt jej uszycia to 8600 dolarów, czyli ponad 32 tysiące złotych. 

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Poznali się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia piosenka, gdy mieli zaledwie 17 (Miley) i 19 (Liam) lat. W 2012 roku podjęli decyzję o zaręczynach, jednak już rok później, ku rozpaczy fanów i zaskoczeniu mediów, rozstali się. Na początku 2016 (według innych wersji pod koniec 2015) wrócili do siebie i w krótkim czasie odnowili zaręczyny. Nikt nie miał wątpliwości, że na ślubnym kobiercu staną lada chwila. Tak też stało się 23 grudnia 2018 roku. Młodej parze serdecznie gratulujemy! Zdjęcia z uroczystości zobaczysz w galerii  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.