Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Miley Cyrus podarowała mężowi wyjątkowy prezent na urodziny. Nie wydała ani złotówki...

Pomysłowe i romantyczne!

Rafał Kowalski 15 stycznia 2019 14:01
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Znają się od dziesięciu lat, od dwóch są oficjalnie razem, a romantyzm w ich związku wciąż jest codziennością. Miley Cyrus i Liam Hemsworth kilka dni temu obchodzili 29. urodziny aktora. Idolka nastolatek postanowiła w tym szczególnym dniu sprawić ukochanemu mężowi wyjątkową niespodziankę. A co ciekawe, jeśli popatrzeć na koszty to Miley prezent kosztował jedynie trochę pracy. Wyszło doskonale!

List Miley Cyrus do męża

Wykonawczyni hitu Nothing Breaks Like a Heart opublikowała wczoraj na swoim Instagramie list, w którym wymienia, za co kocha męża. „Kiedy się poznaliśmy, miałeś 19 lat. Dziś masz 29... Pomyślałam, że w tym wyjątkowym dniu mogłabym podzielić się rzeczami, które najbardziej lubię w moim facecie. To sposób, w jaki na mnie patrzysz. Sposób, w jaki patrzysz na nasze psy... nasze świnki, nasze konie, nasze koty, naszą rybkę. Sposób, w jaki patrzysz na swoją rodzinę.., na przyjaciół.., na obcych.., na życie… Sposób, w jaki patrzysz na ocean i w jaki spędzasz czas. Sposób, w jaki wychodzisz na dwór, gdy pytam jaka jest pogoda, zamiast sprawdzić to w telefonie”, wymienia Cyrus.

Ale to nie wszystko… „Wygląd twojej twarzy, gdy dostajesz dobre wiadomości i gdy odbierasz te złe... Kocham to jak zawsze próbujesz wszystko zrobić po swojemu, ale nigdy nie jesteś zbyt dumny, by nie poprosić o pomoc. […] A także sposób w jaki malujesz i kolory, które wybierasz…”, dodaje piosenkarka.

Fani w komentarzach zgodnie przyznali, że to uroczy i bardzo romantyczny gest ze strony Miley Cyrus. Docenił go zapewne i sam Liam, choć na swoim Instagramie zamiast podziękowań dla żony, pojawił się filmik z urodzinowej przejażdżki kładem… 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday wheelies all day. Thanks for the love everyone!

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Suknia ślubna Miley Cyrus
Fot. Instagram @mileycyrus

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.