Z ŻYCIA GWIAZD

Lewandowska, Skrzynecka, Socha. Zobacz, jak gwiazdy obchodziły Mikołajki! 

Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą!

Olga Figaszewska 7 grudnia 2018 09:13

Gwiazdy już poczuły świąteczny klimat i rozpoczęły przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Jak znani i lubiani obchodzili tegoroczne mikołajki? 

Mikołajki 2018: jak spędziły je gwiazdy?

Jak polskie gwiazdy obchodzą 6 grudnia? Większość z nich postanowiła podzielić się tym, publikując zdjęcia na swoich kanałach społecznościowych. Mikołajkowymi fotografiami i uroczymi filmikami podzieliły się z fanami Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Socha czy Katarzyna Skrzynecka.

„Do kogo przyszedł dziś Mikołaj? Ja znalazłam w bucie podarunki i jestem już baaardzo nakręcona na te święta!!! Połowę tych pod choinkę już popakowałam:)” pisała z kolei Dominika Gwit.

Niekóre z gwiazd jak co roku zaangażowały się w akcje charytatywne. Inne spędziły mikołajki na spacerach, w pracy, na zakupach czy w domu, obdarowując najbliższych drobnymi prezentami. 

Zobacz, jak gwiazdy świętowały mikołajki! 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?