Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Mija pięć miesięcy od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak radzi sobie jego żona? „Biorę tabletki…”

Ewa Krawczyk wyznała, kto jej najbardziej pomaga

Rafał Kowalski 8 września 2021 07:55
 Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Kilka dni temu wybiło pięć miesięcy, odkąd Krzysztof Krawczyka nie ma z nami. Piosenkarz, który odszedł w wieku 74 lat, dziś obchodziłby kolejne urodziny. Tygodnie bez niego mijają, ale fani wciąż pamiętają o talencie i twórczości artysty. Za nami Festiwal w Opolu, w którym jeden koncert poświęcono właśnie jego przebojom. Obecna na widowni żona zmarłego piosenkarza opowiedziała, jak radzi sobie jako wdowa.

Ewa Krawczyk po śmierci męża – jak się czuje?

Nie ma chyba takich słów, które wyraziłyby smutek Ewy Krawczyk. Na początku kwietnia 2021 roku ukochana Krzysztofa Krawczyka straciła miłość życia, oddanego przyjaciela i nadzieję na lepsze jutro. Na szczęście z pomocą medyków i przyjaciół, wdowa po gwiazdorze stara się żyć normalnie.

Krótką wypowiedź pani Ewy zamieścił Super Express. Jak czuje się 61-latka? „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają… Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy, bez tego, bez tej pomocy bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem…”, mówiła gazecie Ewa Krawczyk. Redakcja dodała od siebie, że Ewa Krawczyk „stara się nie poddawać, choć nie jest to proste”.

Czytaj także: Miłość Ewy i Krzysztofa Krawczyków pokonała wszelkie przeszkody... Byli razem przez prawie 40 lat

Ewa Krawczyk, Opole 2021
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Koncert w Opolu poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Przypomnijmy, że wśród wielu wydarzeń tych wakacji, które były zorganizowane na cześć zmarłego wokalisty, jedno odbyło się w Opolu. W niedzielę w lokalnym amfiteatrze hity Krzysztofa Krawczyka zaśpiewali między innymi: Ania Karwan, Trubadurzy, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Grzegorz Skawiński i Sebastian Riedel.

Widownia wielokrotnie nie kryła łez wzruszenia, ale najwięcej emocji cały koncert kosztował obecną na trybunach Ewę Krawczyk. Przesyłami pani Ewie wiele dobrych myśli. 

Czytaj też: Ewa Krawczyk chce zastrzec imię i nazwisko męża. Jest sprzeciw syna Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk, Opole 2021
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?